Прескочи до съдържание

7-ми април - ден, Световен ден на здравето и професионален празник на всички, които се грижат за нашето здраве


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Честит празник! Благодаря за вашия професионализъм, умения и човещина. Пожелавам ви здраве, удовлетворение и признание!

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

 

Благодаря много за милите поздрави и на свой ред поздравявам всички колеги във форума и всички, които са посветили живота в служба на каузата да опазват здравето. 

💉🩸💊🩺🧫🔬

По тоя повод: днес не е "ден на здравния работник". Няма здравни работници, има здравни служители. 🙂

Честит ден на здравето! 

Здравият просяк е по-богат от болния цар!

 

 

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към мнение
Иван Попов

Честит празник на всички работещи в здравеопазването и от мен! 😊

Бъдете живи и здрави! Наздраве! 🥂

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Всъщност, ако трябва да сме точни, СЗО го беше обявило за световен ден на здравето. 

А празникът на българския лекар е на друг ден. 

Професионалният празник на фармацевтичен на друг, на стоматолози те на трети. Дори специалистите по здравни грижи си имат професионален празник. 

Днес е ден, в който се почитат всички, ангажирани с опазването, възстановяването и поддържане здравето на всички хора. 

А определението за здраве става все по широко, та в тази група влизат и психолози, хора на културата, социални "работници" (кавичките са заради думата, но служители ми звучи още по неподходящо). 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 6 часа, Lyubina каза:

Всъщност, ако трябва да сме точни, СЗО го беше обявило за световен ден на здравето. 

А празникът на българския лекар е на друг ден. 

Професионалният празник на фармацевтичен на друг, на стоматолози те на трети. Дори специалистите по здравни грижи си имат професионален празник. 

Днес е ден, в който се почитат всички, ангажирани с опазването, възстановяването и поддържане здравето на всички хора. 

А определението за здраве става все по широко, та в тази група влизат и психолози, хора на културата, социални "работници" (кавичките са заради думата, но служители ми звучи още по неподходящо). 

 

 

Е, нали за това, заглавието на темата е точно такова:))

Но у нас си битува една свикналост, с определението “ здравен работник”, още от онези времена...

Важното е, че нашите пациенти ни почитат, уважават и не забравят , да ни поздравят на този ден.

Вчера имах толкова много обаждания  толкова мили думи, ми казаха, че дали съм работник, служител или нещо друго, няма никакво значение:)))

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

2D2D7019-871F-498D-A997-B0768B4CAA2B.jpeg.840f783106126cd29e251272f71fcc6f.jpeg

 

Честит празник, колеги!
@stanimir -специално!

 

74AFE63C-635D-4F04-A316-3A230443FABE.jpeg.68aaf79627a35bdac2547ddc7592ccb8.jpeg

Честит професионален празник, Александра! Честит да е и на твоите колеги! Тази професия не е за всеки.Както хирурзите и вие над пациента на крак.Трябва точна ръка, силни очи и много търпение. Бъдете здрави!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Преди 1 час, ива валя каза:

Честит професионален празник, Александра! Честит да е и на твоите колеги! Тази професия не е за всеки.Както хирурзите и вие над пациента на крак.Трябва точна ръка, силни очи и много търпение. Бъдете здрави!

Благодаря ти!
Но най-първото е, си обичаш работата и пациентите:)))

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.