Прескочи до съдържание

Търся самолетен билет София-Бостън Ню Йорк-София


Препоръчани мнения

Иде ми да се захпя отзад. В края на април имеше самолетни билети за по 600€ двупосочен за този маршрут на Turkish, но не можах да купя заради подготовката за пътуването из Турция. Сега са станали 950€. В Каяк единствените евтини са с много прекачвания и през летища дето са в Шенген. Чудя се какво мога да направя в този вариант. Датите са 03.06 и връщане 19.06 - може да се мръдне с ден като дати.

Връзка към мнение

То нямаш голям избор на авиокомпании

Screenshot_20210511-035956.png

Вземи отиване и връщане през Ню Йорк и отделно до Бостън. Има преспиване в Истанбул в двете посоки.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 минути , neuromancer каза:

 

това е по-добре, без преспиване

Screenshot_20210511-040710.png

Ще ги проверя. Благодаря. Аз не искам да има голям престой. Не ме устройва и кацане в NY - Там има карантина, докато в Бостън няма, а и събитието ми е на 5.06 в Бостън. След това вече ще съм в Ню Йорк и ще обикалям само из щата. А и придвижването после ми е с кола.

Връзка към мнение

Screenshot_20210511-042803.png

Става и с Бостън, ама точно твоите дати дават лоши връзки и преспиване, на 4 юли и +-1 ден на връщане е по-добре

 

Връзка към мнение
преди 1 минута , neuromancer каза:

Screenshot_20210511-042803.pngScreenshot_20210511-042803.png

Става и с Бостън, ама точно твоите дати дават лоши връзки и преспиване, на 4 юли и +-1 ден на връщане е по-добре

Screenshot_20210511-042256.png

Да и аз гледам сега с + - 1 ден

Връзка към мнение
преди 4 часа, MayaS каза:

ме устройва и кацане в NY - Там има карантина,

Това изобщо не е вярно , задължителната карантина при влизане в Ню Йорк отпадна още на 10 април , има само препоръчителна !

Връзка към мнение
преди 22 минути , stanislavpp каза:

Това изобщо не е вярно , задължителната карантина при влизане в Ню Йорк отпадна още на 10 април , има само препоръчителна !

Дай линкове където мога да прочета актуалните изисквания - саитове на министерство или подобни.

Връзка към мнение

Защо сайт на министерството , инфо директно от извора е винаги за предпочитане 👍

 

https://www.nycgo.com/coronavirus-information-and-resources-for-travelers

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.