Прескочи до съдържание

Някой за Монголия след месец?


Препоръчани мнения

Здравко Ангел

Здрасти на всички. Събрали сме се малка групичка - 4 човека, за пътуване до Монголия (07-21 юли) като основните акценти са най-големият им фестивал Наадам, както и седмична обиколка на Гоби с УАЗ-ка. Търсим си още 1-2, за да запълним максимално превоза. В Гоби ще се нощува през цялото време в юрти. Най-големият проблем са скъпите билети до Улан Батор, като единствената компания, която в момента лети до там е Turkish, цените са около 980 евро отиване-връщане София-Истанбул-Улан Батор, като билетите от Истанбул са по-скъпи, отколкото от София. В зависимост от това колко човека ще сме престоят там излиза между 580-750 долара за нощувки, храна, превоз, изобщо всички разходи са покрити. Ако има желаещи да се включат, ще им изпратя програмата, която ние сътворихме и цените.

Много важно условие за пътуващите е, че трябва да са ваксинирани, иначе ще имат карантинен период в Улан Батор, което никого не устройва.

  • Харесвам 4
  • Шок 1
Връзка към мнение
Янко Велков

Ааааааах, каква страхотна възможност!!! Идеалното време за посещение на Монголия и въпреки, че винаги съм си я представял с Транс-сибирската железница - сега бих се включил... само да не карах професионални курсове по това време - а въпросните се случват само когато се събере група и пропусна ли тези - не се знае кога пак ще имам възможност...

Утешавам се само, че аз бих останал малко повече и бих включил поход с коне (но надали ще имам късмета да убедя когото и да е 😪). Ще чакам с нетърпение да прочета впечатления!

Също ако имате възможност и не ви затрудни - липсват ми банкнотите от 5000 и 20000 тугрик в азиатската колекция 💴💵💷 (естествено ще ви ги платя по какъвто и курс да ги обмените, обещавам и почерпка:))

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 3 минути , Янко Велков каза:

Ааааааах, каква страхотна възможност!!! Идеалното време за посещение на Монголия и въпреки, че винаги съм си я представял с Транс-сибирската железница - сега бих се включил... само да не карах професионални курсове по това време - а въпросните се случват само когато се събере група и пропусна ли тези - не се знае кога пак ще имам възможност...

Утешавам се само, че аз бих останал малко повече и бих включил поход с коне (но надали ще имам късмета да убедя когото и да е 😪). Ще чакам с нетърпение да прочета впечатления!

Също ако имате възможност и не ви затрудни - липсват ми банкнотите от 5000 и 20000 тугрик в азиатската колекция 💴💵💷 (естествено ще ви ги платя по какъвто и курс да ги обмените, обещавам и почерпка:))

И ние си го представяхме с железницата, ама решихме да действаме сега. Ще гледаме да запълним липсите в колекцията с банкноти. 😉

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.