Прескочи до съдържание

Песните през юли


AlexandraKo

Препоръчани мнения

И пак същата песен, но друго изпълнение. Отишъл си е Джон Лоутън, певецът, изпял July Morning, за когото България беше малко по-специална.

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
На 6.07.2021 г. в 10:58, Zaro каза:

Отишъл си е Джон Лоутън, певецът, изпял July Morning, за когото България беше малко по-специална.

 

 

Направил го е в най-подходящия месец. Лека му пръст... Той също беше специален за България.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Днес имах причина, да се сетя, за естествената женска красота:)))

 Прекрасната Джина Лолобриджида, във филма "Notre Dame de Paris", в ролята на Есмералда.

 

https://filmix.ac/filmi/drama/4220-sobor-parizhskoy-bogomateri-1956.html

Танцът е от 11 минута нататък.

 

Но ще ви го покажа, в един клип, с прекрасно изпълнение на Енрико Масиас.

Не обръщайте внимание, че малко се разминават танцът и песента, клипът е направен с част от филма, а там, песента е друга.

 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

До края на месеца (ах, той бил днес) ще съм на тази вълна: 

 

Клипът е сниман в изоставен византийски град. Тъкмо такива, каквито издирвам по цяла Гърция. Всеки луд с номера си - аз търся изгубени градове. Преди няколко месеца "открих" този град, но му изгубих следите. Знам, че е на Пелопонес. Кой ще помогне за името на града? А за всички е поздравът с хубавата песен. 🙂 

 

P.S. Уф, сетих се за града - Ватия. През 2008 г. съм минал почти до града, но.............кой да ти знае. Има някакъв чар и магия в тези изоставени градове. Там са живели хора - усмихвали са се, обичали са се, мразили са се, празнували са, а днес ................

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.