Прескочи до съдържание

София - Малдиви за нова година


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

при ясното съзнание, че около нова година цените са доста завишени, ще съм благодарен ако може да ми съдействате за намирането на по-оптимален вариант. Съпругата ми има юбилей - родена е точно на 31.12 и, тъй като "не се празнува", задачата ми е да организирам екскурзия до Малдивите. Спрямо правилата давам следните данни:

  1. Отбележете еднопосочен или двупосочен полет търсите. - двупосочен.
  2. Дайте примерни дати, престой и доколко са гъвкави. 7-10 нощувки. Задължително е 31.12 да сме там, като не желая да пътуваме 29-30.12. примерни дати са 27.12.2021 - 07.01.2022 
  3. Държите ли точно на градовете, които сте отбелязали, или нямате против да летите до съседен? Не.
  4. Имате ли против прекачване с нискотарифни авиокомпании? Да, предпочитам да си ги спестя.  
  5. Ще носите ли куфар или само ръчен багаж? При компаниите, които гледах въпросът не стои. Но иначе конкретния отговор би следвало да е, че ще носим куфар 
  6. Каква е най-добрата оферта, която сами сте намерили? 2867 лв. (Катар), директно през сайта им и 2755 лв. през Google. 
  7. До какви платежни инструменти имате достъп? - Дебитни и кредитни карти от Алианц (Master), Кредитна карта WIZZ (ДСК) (сори, карта е на съпругата ми и не знам каква е), дебитна карта РББ (Master). Притежавам и Visa Revolut (въприки че досегашния ми опит за плащане с нея е плачевен). Чрез приятели / познати, бих могъл да реагирам и с други карти 

 

като допълнителна информация моля да имате предвид, че пътуваме двама възстратни. Имаме ваучери за полети с Аерофлот по отменено поради Ковид пътуване, но те са за цялото семейство (+ 2 деца, които няма да ни придружават сега) и ми се иска да ги ползваме за семейна екскурзия. ако има уникално предложение, ще ги жертвам разбира се 🙂 

 

Предварително благодаря за съдействието.  

  

Връзка към мнение

Цените не са приятни, това е ясно. 1300 лв на човек минимум, и това със сума прекачвания през Индия. За началото на декември са 800, за сравнение...

Това 2800 дето си намерил за човек ли е или за двама?

Връзка към мнение
преди 1 минута , neuromancer каза:

Цените не са приятни, това е ясно. 1300 лв на човек минимум, и това със сума прекачвания през Индия. За началото на декември са 800, за сравнение...

Това 2800 дето си намерил за човек ли е или за двама?

За двама с катарците е. И аз го намерих, като търсих какво има. За този период си е доста добра цена май.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, ivooo каза:

Лесно е 

Подари на рождения ден билетите за...... тук е датата. Опаковани със сърчица и звездички 

Мерси, но друга е идеята. Иначе по принцип така действаме.

преди 2 часа, neuromancer каза:

Цените не са приятни, това е ясно. 1300 лв на човек минимум, и това със сума прекачвания през Индия. За началото на декември са 800, за сравнение...

Това 2800 дето си намерил за човек ли е или за двама?

ivailo_radev е отговорил, но да потвърдя, че цената е за 2-ма 🙂

Връзка към мнение

Ами значи това е, поне за момента... По-късно може да паднат, може и да се вдигнат...

Аз от намаляване на цените с разни карти не разбирам, но и без това то е по 20-30 евро максимум, и според мен поне не си струва минаването през посредник за толкова малко.

Ако билета беше 30-40 евро да, но така...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 15 часа, neuromancer каза:

Ами значи това е, поне за момента... По-късно може да паднат, може и да се вдигнат...

Аз от намаляване на цените с разни карти не разбирам, но и без това то е по 20-30 евро максимум, и според мен поне не си струва минаването през посредник за толкова малко.

Ако билета беше 30-40 евро да, но така...

Благодаря, разбира се и на останалите, за отделеното време! Ще изчакам малко :), да видим ...

абсолютно споделям мнението за отстъпките през сайтовете (т.е. при пренебрежима разлика бих закупил директно билета от авиокомпанията, а не през посредник. имам ужасяващ опит с travelgenio които ми показаха нагледно, какво не трябва да бъде обслужването на клиент). Хубав ден и още веднъж благодаря

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.