Прескочи до съдържание

помощ за наем на кола в Брюксел 30 Юло 07 Август


Препоръчани мнения

Така опитвам се да наема кола за седмица в брюксел   ( 30 Юли  - 7 ми август)

но в моемтна немога да е намаля под 340-350 евро

 

а преди  2-3 месеа без грижи  постигах рейтове 15-18 евро на ден да не говорим че ми дадоха за седмица чисто нов малък сув вместо  компактна кола ( corsa )

 

пробвах през каквото съм видял като сайтове дори и гледах директно във фирмите ама или е заради сезона тая мъка и повишение.

 

ПС: от няколко наема на gare du midi дават по хубави коли  ( за цените е както нацелиш спрямо летищата понякгоа са по ОК )

 

или ако някой има някакви кодове за отстъпка който да свалят

 

Благодаря предварително

 

 

Връзка към мнение
преди 26 минути , mintoq каза:

Така опитвам се да наема кола за седмица в брюксел   ( 30 Юли  - 7 ми август)

но в моемтна немога да е намаля под 340-350 евро

 

а преди  2-3 месеа без грижи  постигах рейтове 15-18 евро на ден да не говорим че ми дадоха за седмица чисто нов малък сув вместо  компактна кола ( corsa )

 

пробвах през каквото съм видял като сайтове дори и гледах директно във фирмите ама или е заради сезона тая мъка и повишение.

 

ПС: от няколко наема на gare du midi дават по хубави коли  ( за цените е както нацелиш спрямо летищата понякгоа са по ОК )

 

или ако някой има някакви кодове за отстъпка който да свалят

 

Благодаря предварително

 

 

Погледни това дали ще ти върши работа : https://cars.booking.com/DriverExtras.do?affiliateCode=booking-cars&affiliateCode=booking-cars&serverName=cars.booking.com&vehicleInfo.vehicle.id=699898253&location=2297671&dropLocation=2297671&driversAge=35&puDay=30&puMonth=7&puYear=2021&puHour=12&puMinute=0&doDay=7&doMonth=8&doYear=2021&doHour=12&doMinute=0&country=Belgium&city=Brussels&locationName=&dropCountry=Belgium&dropCity=Brussels&dropLocationName=&prefcurrency=USD&cor=us&preflang=en&click_id=sR$TEndPSLhMSA0RNCQyfw&adplat=kayakbc

 

Връзка към мнение
Преди 1 час, funny каза:

Това нещо не става или ми пише че няма коли или не работят на тия дати -- това да не е нещо през логнат профил та затова ?

Като с това съобение ме убиват

 

 
 

-year-old drivers may have to pay an extra fee at the car hire counter, depending on which company supplies the car. If you choose a car with a Young Driver Fee, we will tell you.

 

We're sorry, but the companies we work with in Brussels don't have any cars available.

тотален бъг е нещо това просто не знам как да нямат пък коли или нещо специално търси това ...

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.