Прескочи до съдържание

София - Нидерландия


Препоръчани мнения

Стана така, че чаках до последния момент да закупя билети за пътуването до Холандия и Белгия и в момента са по 200-300 евро еднопосочен. Връщането ще е през Шарлероа, там са по 9 евро, но трябва да намеря някакъв начин да стигна до Холандия. Датата за отиването трябва да е между 4 и 10 август. Ще съм благодарен на всякаква помощ.

Връзка към мнение
преди 56 минути , Suunto каза:

Стана така, че чаках до последния момент да закупя билети за пътуването до Холандия и Белгия и в момента са по 200-300 евро еднопосочен. Връщането ще е през Шарлероа, там са по 9 евро, но трябва да намеря някакъв начин да стигна до Холандия. Датата за отиването трябва да е между 4 и 10 август. Ще съм благодарен на всякаква помощ.

Ако Айндховен е опция - на 5-ти има с Уиз за около 100-110 евро 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

В момента и август има билети по 5€ София-Рим

и полетите Рим-Айндховен са по около 5-10€

това е единственият вариант

август билетите до Айндховен са режещи

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 7 минути , Mistela каза:

В момента и август има билети по 5€ София-Рим

и полетите Рим-Айндховен са по около 5-10€

това е единственият вариант

август билетите до Айндховен са режещи

За съжаление отсечката Рим-Айндховен също е с доста надути цени, проверих го вече... Леко започнах да се отчайвам. Не съм и подозирал, че ще е толкова трудно (и скъпо) да стигна до една Холандия. 😃

Връзка към мнение

Евентуално София - Букурещ с Раян на 9.08 сутринта за 23 евро в сайта на а/к (през сайтовете може и да падне) и на обяд Уиз до Айндховен за 224 леи или около 45 евро.

Не знам дали си струва размотаването.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

София - Аликанте на 4.08 за 97,99 лв с Уиз WDC и Аликанте-Айндховен на 5.08 с Раян за 32,79 евро. Но ще трябва нощувка, която ще оскъпи. Или ако си по-авантюристично настроен да се разхождаш цяла нощ. Първият полет е вечерен, вторият сутрешен.🙂

Още един вариант през Испания:

На 3.08 София -Барселона с Уиз сутринта за 24,99лв с WDC и с Раян до Айндховен на обяд за 81 евро. Може да се направи и на 7.08, но полета на Уиз е с 10 лв по-скъп, а на Раян е с 30 евро отгоре.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 31.07.2021 г. в 17:34, Suunto каза:

Стана така, че чаках до последния момент да закупя билети за пътуването до Холандия и Белгия и в момента са по 200-300 евро еднопосочен. Връщането ще е през Шарлероа, там са по 9 евро, но трябва да намеря някакъв начин да стигна до Холандия. Датата за отиването трябва да е между 4 и 10 август. Ще съм благодарен на всякаква помощ.

Имам полет за 4 човека София-Айндховен с Wizz на 07.08!Освен да го летиш с мен...😎

Шегувам се-няма да го летя,но като собственик на резервацията не ми дава да сменям името на титуляра!

За смяна на спътник цената е 93 лева,а цената за четиримата е 74,76 лева(с флекс)!Два билета мога да ги канселирам и да летим двамата...😎

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.