Прескочи до съдържание

Импровизирана сбирка в Маймунарника, 16 август


neuromancer

Препоръчани мнения

На 10.08.2021 г. в 23:49, Lindt каза:

Ти докога ще висиш в София, не ти ли се пие бира?

 

На 11.08.2021 г. в 0:02, neuromancer каза:

Докъм 22 или (по-вероятно) 28 август, без уикендите. Може да се видим някъде на по бира, ако е делничен ден, и за предпочитане около Южния парк.

Значи, понеже времето тече...

Утре, петък следобед ще съм в Южния парк с децата. За съжаление сбирка като такава няма да стане, защото от 19:30 са на училище и без мен няма да мине, но до 18:30 - 19 съм там.

Ако има желаещи да се видим на по бира или сладолед, да се разберем нещо. Ако няма желаещи, разходката пак ще се състои де.

ПП в района има катерици, които си взимат орехи от ръка (ако няма много хора и кучета наоколо). Близо до входа откъм Гоце Делчев:

 

https://maps.app.goo.gl/wrXmdT3Mygr9BwWv9

 

Бира и цаца има близо до входа на ул. Нишава.

ППП със сигурност и други такива дни ще има, само че трябва да балансирам според количеството на домашните (и контролните, които се задават) и е трудно да прогнозирам отсега.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 11 минути , neuromancer каза:

 

Значи, понеже времето тече...

Утре, петък следобед ще съм в Южния парк с децата. За съжаление сбирка като такава няма да стане, защото от 19:30 са на училище и без мен няма да мине, но до 18:30 - 19 съм там.

Ако има желаещи да се видим на по бира или сладолед, да се разберем нещо. Ако няма желаещи, разходката пак ще се състои де.

ПП в района има катерици, които си взимат орехи от ръка (ако няма много хора и кучета наоколо). Близо до входа откъм Гоце Делчев:

 

https://maps.app.goo.gl/wrXmdT3Mygr9BwWv9

 

Бира и цаца има близо до входа на ул. Нишава.

ППП със сигурност и други такива дни ще има, само че трябва да балансирам според количеството на домашните (и контролните, които се задават) и е трудно да прогнозирам отсега.

 

Има едно заведение, което @Граф Вронски предлагаше - Бирария RagnaRock и точно обсъждах с Жижо дали да те питам за понеделник и да направим някаква среща за желаещи, когато писа тук. Малко ми се е размекнал мозъкът от жега и не мога да преценя успеха на следобедно петъчно парти, но пък може смело да се броим за свободни.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Може и понеделник, само че това трябва да го търся къде е. Вероятно ще мога да ги оставя да си учат и да съм на разположение след 7:30, въпреки че понякога стават издънки.

ПП видях го къде е, близо ми е. Само че по-добре след 8, без децата, че сигурно е само бирария.

Връзка към мнение
преди 19 минути , Lindt каза:

не мога да преценя успеха на следобедно петъчно парти

Чак парти няма да стане, но разходката в парка е планирана, независимо дали на друг му се идва. За RagnaRock в понеделник също съм навит.

  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 39 минути , neuromancer каза:

но разходката в парка е планирана

Какви са точните параметри на разходката? Час, място?

 

Връзка към мнение

Ето тук 

https://maps.app.goo.gl/EXY25Sob86znQANB6

Са катериците, а ако не сме там съм тук на детския кът.

https://maps.app.goo.gl/wrXmdT3Mygr9BwWv9

 

Между 16 и 18:30 да речем. Приличам на бразилец с джапанките и ще взема маска, сигурно ще съм единствен в целия парк. Ще трябва да видя как да си заредя телефона за комуникация, че сега само приема.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

@neuromancer,

 

За понеделник, въпреки добре описаната ни организация 🙃, записвам следните доброволци: 

1/ @Tedy

2/ @izida + 1

3/ @Граф Вронски

4/ @Gentleman Basta

5/ @Lindt

6/ @wiliko

7/ @neuromancer

8/ @Яничка

9/ @lyusi 

10/ @Lyubina / може би/

11/ @Брани

 

 

 

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 2
Връзка към мнение

Понеделник ми е много рано за планиране. Все пак, ще го имам предвид, но не ме бройте официално. Ако ще сте на въпросното заведение, ще ви открия 😊

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

12/ @Dian

13/ @Фил +1

14/ @домосед

15/ @samuraika

16/ @Дани Магелани

17/ @MayaS

 

Ще направя 1-ви опит за резервация за 18:30 за 20 души в RagnaRock, 2-ри в Чехословашки клуб, 3-ти в Любимото и ако не ми се получи, ще ви поканя в Маймунарника 🙂 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

За съжаление отново ще пропусна. Дано някой ден съм в София и успея да се включа. Много искам да се запозная с вас, но късмет...

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И така неусетно се събрахме над двадесет човека, всеки със своя график и свободно време. 

За да е възможно най-неангажиращо и импровизирано, предлагам да преместим срещата в Маймунарника след 18:30 и ще ви почерпя с репелент 😜

 

@neuromancer, имаш метро до заведението, надявам се да не те затруднявам. 

Ако си ок, моля, смени името на темата да си има дата и място 🙂  

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Аз, за Маймунарника не съм убедена, но щом ще черпиш с репелент, ще се замисля сериозно 😉

Всъщност, все още не знам. Чакам утрешния ден....

  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 4 часа, Lindt каза:

И така неусетно се събрахме над двадесет човека, всеки със своя график и свободно време. 

За да е възможно най-неангажиращо и импровизирано, предлагам да преместим срещата в Маймунарника след 18:30 и ще ви почерпя с репелент 😜

 

@neuromancer, имаш метро до заведението, надявам се да не те затруднявам. 

Ако си ок, моля, смени името на темата да си има дата и място 🙂  

Ми щом не може в другото място ще пробвам да се откача някакси. Сигурно ще е за малко,  някъде от 8 нататък...

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 5 минути , neuromancer каза:

Обаче тук положението стана сложно и не съм сигурен дали ще успея да мина

Ееее, то от теб тръгнаха организациите, пък сега да не дойдеш. Измисли нещо. 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами сори, ама баба ми влезе в болница и майка ми ще трябва да седи с нея, така че не знам дали ще мога да се измъкна.

Ако стане, стане

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.