Прескочи до съдържание

Zenhotels


Oshko

Препоръчани мнения

Тук имаше мнение от @stanislavpp

 

Аз също букнах скоро от тях с голяма разлика в цената, но ми е далеч пътуването и не мога да кажа все още нищо.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз наскоро резервирах при тях. Също с (нереалистично) голяма разлика. Затова и говорих предварително с хотела, при което се оказа, че при тях не е пристигала изобщо моята резервация. Свързах се със Zenhotels и след чакане от няколко седмици ми потвърдиха, че е грешка и трябва да откажат резервацията. Компенсираха ме с ваучер на двойна стойност, с който си направих друга резервация при тях, която излезе доста изгодно по този начин. 

Та доста дълго ме държаха във въздуха с първата резервация, но накрая бяха горе-долу коректни с компенсацията. Измамници не са, но наистина трябва да се прави предваритвелна проверка с хотела.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

И аз резервирах 2 различни стаи на 2 отделни резервации. Едната я има в хотела, другата я няма и така започва ходенето по мъките...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Наред са, резервирал съм няколко пъти без проблем. Цената често пада много от редовните им промокодове, особено за нови потребители, както и реферална програма. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз също ги използвам доста често. Цените са повече от перфектни. Само 1 път имах проблем, тъй като резервацията не беше отразена в системата на хотела и жената от рецепцията ми поиска, да й изпратя на мейл скрийн шот от сайта на zen

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Резервирай със Zenhotels, а след това направи една проверка направо с хотела няколко дни преди настаняването. Така дори да има проблем, ще може да намериш нещо друго подходящо.

Аз съм ги ползвал веднъж преди пандемията и всичко беше точно. Но как е техният customer support не мога да кажа.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.