Прескочи до съдържание

Пътуване за Сейшели през средата на септември


Ели от Сейшели

Препоръчани мнения

Дани Магелани
преди 24 минути , Ели от Сейшели каза:

А ето и поредния не разбрал темата...наистина съм учудена,но явно не е тук мястото за търсене на съучастници за пътуване...

Не е така. Тук е мястото.

Но първият ти пост намирисваше на екскурзия, организирана от туроператор. А сред магеланци бг туроператор е мръсна дума. Всеки тук се е опарил, на някакъв етап, с организирани екскурзии и би ги ползвал в много, много краен случай.

Един непоискан съвет: 1. Представи се!  2. Разкажи как сама организираш пътуванията си!  3. Кои страни си посетила като сама, или с приятели, си организирала пътуването? 4. Какво конкретно планираш като организация, места за посещение, хотели, транспорт? 

Така ще те приемат на сериозно. Нали не мислиш, че толкова хиляди магеланци само четат и си чешат езиците/клавиатурите?!

А закачките на момчетата май са сигнал, че си предизвикала интерес.😉

Добре дошла!

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 39 минути , Ели от Сейшели каза:

А ето и поредния не разбрал темата...

Както вече казах, сбъркахте мястото за този тип обява.

Тук може да се намерят спътници за пътуване, но не по този начин.

Слагайки снимки тип Инстаграм, основно с вашата красота на тях, без кой знае какви подробности по програма или тип пътуване, се подразбира, че искате да промотирате себе си... 

В Магеланци са събрани много опитни пътешественици, които не пътуват организирано, а самата дестинация Сейшели не предполага много групови занимания, а по-скоро по двойки.

 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
Ели от Сейшели
преди 5 минути , Mary каза:

Както вече казах, сбъркахте мястото за този тип обява.

Тук може да се намерят спътници за пътуване, но не по този начин.

Слагайки снимки тип Инстаграм, основно с вашата красота на тях, без кой знае какви подробности по програма или тип пътуване, се подразбира, че искате да промотирате себе си... 

В Магеланци са събрани много опитни пътешественици, които не пътуват организирано, а самата дестинация Сейшели не предполага много групови занимания, а по-скоро по двойки.

 

Просто хванах няколко снимки от моето пътуване,за да изглежда автентично и да се вижда,че наистина съм била там и съм сериозна. А не снимки,които могат да бъдат взето от интернет. Първоначалната ми идея беше да кача рекламното клипче,което направих за там,но тук за съжаление няма опция за качване на видео....

преди 8 минути , Дани Магелани каза:

Не е така. Тук е мястото.

Но първият ти пост намирисваше на екскурзия, организирана от туроператор. А сред магеланци бг туроператор е мръсна дума. Всеки тук се е опарил, на някакъв етап, с организирани екскурзии и би ги ползвал в много, много краен случай.

Един непоискан съвет: 1. Представи се!  2. Разкажи как сама организираш пътуванията си!  3. Кои страни си посетила като сама, или с приятели, си организирала пътуването? 4. Какво конкретно планираш като организация, места за посещение, хотели, транспорт? 

Така ще те приемат на сериозно. Нали не мислиш, че толкова хиляди магеланци само четат и си чешат езиците/клавиатурите?!

А закачките на момчетата май са сигнал, че си предизвикала интерес.😉

Добре дошла!

Ами очаквах първо някой конкретен да пише проявявайки интерес и тогава да споделя за пътуването, а вече написах доста от нещата. Не знам има ли смисъл да се повтарям,че нямам общо с туроператор и всеки е свободен да спи,където предпочете на острова и намери за добре според неговите изсиквания. Идеята е ясна мисля вече- не съм пускала до сега такъв пост,защото винаги съм намирала с кой да тръгна, но този път стана малко в последния момент и малко импулсивно купих и билета.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

В момента има ли задължителна карантина за пристигащи от България на Сейшели?

 

 

"Пътуващите се задължават през първите две седмици от престоя да останат в сертифицирано от здравните власти място за настаняване."

Какво означава това? 

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.