Прескочи до съдържание

Пътуване за Сейшели през средата на септември


Ели от Сейшели

Препоръчани мнения

Ели от Сейшели

Здравейте, търся желаещи да се присъединият към Сейшели на 15 септември, цена на билета - за сега все още е 1116 лв двупосочния. Има осигурени нощувки на най-красивия остров на изгодни цени, както и осигурен лицензиран гайд за пътешествия 🙂

IMG_6636-web.jpg

IMG_6870.jpg

IMG_6930.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 14 минути , Ели от Сейшели каза:

Не е с агенция,организирам го самостоятелно просто който иска да се присъедини към моето пътуване.

А каква е идеята по принцип?

Защото Сейшелите не са място за организиран туризъм.

Ако пък искате да си търсите клиенти тук, мисля че сте сбъркали мястото.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

И аз гледах публикациите й във фб, явно не е агенция и си търси дружки момичето, ама и аз не знам дали жената ще гледа сама детето за 2 седмици... 🤔 Иначе определено си е оферта, има не малко хора, които са си намерили съмишленици във форума. @Ели от Сейшели със сигурност би имала по-голям успех, ако присъстваш на някоя от сбирките на форума или пък споделиш как си изкара предните пътувания (на Сейшели, Малдиви и други). 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Ели от Сейшели
преди 9 часа, Mary каза:

А каква е идеята по принцип?

Защото Сейшелите не са място за организиран туризъм.

Ако пък искате да си търсите клиенти тук, мисля че сте сбъркали мястото.

Идеята съм я написала ясно тук, не искам да пътувам сама до там, търся компания от няколко човека, не конкретно един за да е ангажиран само с мен, а да се съберем група от поне 3ма 

преди 7 часа, oli_mali каза:

И аз гледах публикациите й във фб, явно не е агенция и си търси дружки момичето, ама и аз не знам дали жената ще гледа сама детето за 2 седмици... 🤔 Иначе определено си е оферта, има не малко хора, които са си намерили съмишленици във форума. @Ели от Сейшели със сигурност би имала по-голям успех, ако присъстваш на някоя от сбирките на форума или пък споделиш как си изкара предните пътувания (на Сейшели, Малдиви и други). 

На Малдиви не съм ходила все още, на Сейшели бях преди 3 месеца и беше супер, събрахме се общо 4 човека, като с едните хора се запознахме също по време на пътуването.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 12 часа, Ели от Сейшели каза:

Здравейте, търся желаещи да се присъединият към Сейшели на 15 септември, цена на билета - за сега все още е 1116 лв двупосочния. Има осигурени нощувки на най-красивия остров на изгодни цени, както и осигурен лицензиран гайд за пътешествия 🙂

IMG_6636-web.jpg

IMG_6870.jpg

IMG_6930.jpg

😉

Връзка към мнение

Гледките гледам си заслужават , мисля да дойда !

Обаче нямам нужда от гид , а от по-креативно алиби 👍. Ако не се намери такова , ще помоля някой друг да ме замести ( @cybersimo)..

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 10 минути , ivailo_radev каза:

Около @Ели от Сейшели никога не е тихо и спокойно 🙂

Това го казваш от опит и Меги е разбрала за щуротиите ви? Ах, трудно ще се вредим със @stanislavpp с такова алиби.

 

@vino4erpec - взе ли пръстена вече? 😉

  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 6 часа, stanislavpp каза:

Гледките гледам си заслужават , мисля да дойда !

Обаче нямам нужда от гид , а от по-креативно алиби 👍. Ако не се намери такова , ще помоля някой друг да ме замести ( @cybersimo)..

Едвам ме нави, но имам едно биропиене в Прага (в компанията на няколко чехкини) на 21 септември и не бих го пропуснал заради Сейшели, където вече съм ходил.

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , oli_mali каза:

Това го казваш от опит и Меги е разбрала за щуротиите ви? Ах, трудно ще се вредим със @stanislavpp с такова алиби.

 

@vino4erpec - взе ли пръстена вече? 😉

Щом пиша още, значи или Меги не е разбрала или не е имало щуротии 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение
Ели от Сейшели

Да направя едно доуточнение все пак. Най-добрият вариант е присъединяването към мен на двойка, семейство  или 2 пък момичета.

@ivailo_radev защо плашиш хората сега, ще си помислят,че съм луда глава което не е вярно,като изключим факта,че нищо чудно да тръгна сама :)))

преди 45 минути , ivailo_radev каза:

Щом пиша още, значи или Меги не е разбрала или не е имало щуротии 😄

И си пропуснал гледам да си сложиш в посетени държави и Сейшелите 😉

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Понеже Ели е нова във форума, реших да я взема под личното си крило и ще ви помоля повече да не се шегувате с нея, а да се приъединявате към пътуването и!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, vino4erpec каза:

@Ели от Сейшели, дай да уточним бройката, че що кандидати се появиха......😄

Да не стане като ония лаф "Всички ме искат за малко, ама никой не ме взима за дълго". 🙂

 

И малко по-сериозно вече, че @Брани я брани. Наистина такова пътуване не се организира за 1-2 седмици според мен, трябва си подготовка, резервации, определяне на програмата и т.н. (да не се чете като ИТН 😉

 

@Ели от Сейшели ако имаш чернова на програмата, набелязани места за посещаване или пък активности, места за настаняване на различните острови... всякаква подобна информация би била в полза на делото ти. 

 

И не на последно място - Сейшелите наистина са много романтична дестинация и определено има за всекиго по нещо по всяко време на годината.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Ели от Сейшели

Ами при сериозен интерес за желаещи,ще дам и по-подробно инфо,но като гледам тук е повече хората да си убиват времето.

И 2 седм не мисля че е малък период за организирането на такова пътешествие. 

При положение, че вече съм била там съм наясно с нещата. Разбира се всеки може да си направи индивидуално програмата- спане и екскурзии в удобен за него ден.

Мястото,където принципно мога да предложа е на 5 мин пеша от ферибота,където спира на о.Ла Диг.

Екскурзии има около 4- до различни острови и една комбинирана с изкачване и достигане на красив труднодостъпен плаж.

Цена на билетите за тази дата,поне днес все още е такава- 1115 лв двупосочния.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Ели от Сейшели каза:

Ами при сериозен интерес за желаещи,ще дам и по-подробно инфо,но като гледам тук е повече хората да си убиват времето.

 

Как може да напишеш такова нещо ... Я виж из темите какво търчене по света пада.

Връзка към мнение
Ели от Сейшели
преди 13 минути , garnet каза:

Темата е 100% тестис, очевидно. Но не знам каква ѝ е целта.

Соц. експеримент или просто преброяване на чайки-бойците. Маляки на сейшелски език.

А ето и поредния не разбрал темата...наистина съм учудена,но явно не е тук мястото за търсене на съучастници за пътуване...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.