Прескочи до съдържание

Музиката на септември


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Вдъхновен от едни постове на бивша магеланка в социалните мрежи и воден от вълчи глад, рязко ми се прищя да си направя мамалига (извън Добруджа май му викате качамак), а по чужбинско е популярно и италианското име полента.

 

Грабнах тигана и запях... и комшиите се приготвиха за последната битка и деня на страшния съд...

 

LA POLENTA TARAGNAROCK

 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И нещо по-новичко 🤘
Sabaton са ми в първата десетка любими групи. Тези първи 10, никога не подреждам по място, не ми е по силите 🙂 Сигурно съм била на повече от 20 техни концерта, още от времето, когато публиката беше около 500 човека и се радвам, че успяха да се наложат. Много са добри на живо! Особено пред 80-90 хилядна публика, шоуто е незабравимо и отвява глави 😆

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

 

Един малък експеримент.

Какво чувствате, като слушате тази песен (предполага се, че не разбирате текста)?

Жена ми чак сега започва да разбира, че музиката въздейства и без да разбираш текста

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

@neuromancer , 

Не разбирам какво пее, но въпреки че съм отявлен метъл - хареса ми 🙂 Заразително позитивно чувство и настроение оставя, но няма да проверявам за какво става дума. Преди много години, като споделих със сина ми, че нищо не разбирам от текста, примерно на Димму Боргир, той ме успокои, че повечето текстове на метъл бандите не се разбират ясно 🙂 Да не говорим пък за Вардруна или други скандинавци 🙂 Та, последното, което ме безпокои е, че не разбирам текста. НЕ ми е важен изобщо! Музиката е якото нещо 🤘

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Последния месец гледах по  телевизията португалския филм

Фатален грях

Pecado fatal 2013

 

Артистката е много секси,а музиката ми хареса .От DJWILD е написана.Първата минута от този саундтрак е най-запомняща се

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 18.09.2021 г. в 6:47, Niceday каза:

@neuromancer , 

Не разбирам какво пее, но въпреки че съм отявлен метъл - хареса ми 🙂 Заразително позитивно чувство и настроение оставя, но няма да проверявам за какво става дума. Преди много години, като споделих със сина ми, че нищо не разбирам от текста, примерно на Димму Боргир, той ме успокои, че повечето текстове на метъл бандите не се разбират ясно 🙂 Да не говорим пък за Вардруна или други скандинавци 🙂 Та, последното, което ме безпокои е, че не разбирам текста. НЕ ми е важен изобщо! Музиката е якото нещо 🤘

Едно поздравче, от саундтрака на един бразилски филм:

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

преди 8 минути , neuromancer каза:

Едно поздравче, от саундтрака на бразилски филм:

Мерси! 🤘 Гледай ти каква музика си слушаш в Бело Оризонте, съвсем домашна 🙂 🤘Така и не успях да ги чуя на живо, по ред различни причини... Нищо, де, в някой друг живот 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.