Прескочи до съдържание

lessa

Препоръчани мнения

Здравейте пътуващи хора всички съвети са добре дошли за да подобря програмата която съм направила заминаваме за Бари на 21.09 в 22.30  кацаме в 23ч. Тук идва първия въпрос  за сефте взимам кола под наем.

За какво да внимавам ?

Откъде е по-добре да я взема от летището същата вечер когато кацнем или на другият ден от града или да се върнем до летището ?

По принцип мисля да вземем юбер или такси тъй като сме трима души да преспим в хотела на другия ден да се разходим в Бари да отидем в късния следобед за да вземем кола под наем и тръгваме към алберобело или полиняно а Маре (още не съм решила) разходка вечеря, приемам всякакви съвети за приятни места за хапване, нощувка и съответно  разходка в другото градче.

Следват четири нощувки по възможност в къща на първа линия, ще отделим един ден за да разгледаме Лече и за десерт оставяме Матера.

Като тук дилемата е дали да тръгнем сутринта на последния ден 28 да отидем до Матера да разгледаме да хапнем и оттам направо на летището или да тръгнем предния ден и да спим в Матера.

В предвид ситуацията не съм взела нищо друго освен билетите на уиз дори багаж не съм купил още, така че всякакви предложения и идеи как да съчетаят най-добре нещата са добре дошли.

Благодаря ви 🙂

 

П.П. чета за един ресторант в полиняно а Маре - Grotta Palazzese въпросът ми е заслужава ли си тъй като вероятно е доста скъп.

 

Връзка към мнение
преди 7 часа, lessa каза:

За какво да внимавам ?

Няма кратък отговор, но пък има подробна тема:

 

 

преди 7 часа, lessa каза:

Откъде е по-добре да я взема от летището същата вечер когато кацнем или на другият ден от града или да се върнем до летището ?

Това е въпрос на удобство и сметки - зависи къде какво дават и колко струва.

 

Всички изброени места в питането са хубави - къде ще изберете да нощувате вие си решавате.

 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 7 часа, lessa каза:

Откъде е по-добре да я взема от летището същата вечер когато кацнем или на другият ден от града или да се върнем до летището ?

 

Теоретично взимането на колата от летището е по-скъпо, и работното време по-голямо (в града има стандартно работно време, докато на летището работят до късно, и през уикенда). Като компенсация ако вземете от града плащате отделно за превоз към града. Съответно ако вземете от летището може да платите един ден повече, зависи от часовете. Това обаче е общо наблюдение, възможни са изключения, тоест проиграйте си двата варианта и вижте какво се случва.

преди 7 часа, lessa каза:

Като тук дилемата е дали да тръгнем сутринта на последния ден 28 да отидем до Матера да разгледаме да хапнем и оттам направо на летището или да тръгнем предния ден и да спим в Матера.

Това е въпрос на вкус, аз като фотограф обичам да преспивам близо до интересните обекти, за да хвана залез и изгрев. Друг обаче никога не би станал по изгрев, както и местенето в друг хотел си е бреме, ако не си сам с една раничка... 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.