Прескочи до съдържание

Търся другарче за еднодневен преход из Рила/Пирин 16.09.2021


Препоръчани мнения

Стегна ме шапката, че тази година не съм ходила достатъчно по планините, а топлото време неумолимо си отива. Затова реших да пусна ден отпуска този четвъртък, 16.09.2021 г. за разходка из Рила или Пирин на някоя красота, където не съм била (те повечето извън най-популярните май са такива 🙄). Гледат ми се езера и красоти. 

 

Възможно е една приятелка да се присъедини. Не сме баш супер планинари, но не сме и кашкавал туристи. Имаме тренинг. Не мрънкаме. Аз си падам по снимки, така че често сигурно ще вадя апарата. Не се бавя с тази дейност, освен ако не реша, че много ми се мъкне по-стабилен товар и не нарамя и дрона. С него отива малко повече време, обаче пък после ще можем да се хвалим с въздушни планински селфита. Всеки може в тоалетната да се снима, не всеки може с дрон на някой връх 😉 

 

Та, ако някой много случайно почива утре и много случайно му се ходи, ще се радвам на компания.  Пък и съвсем честно - по планини, различни от Витоша, не ми се ходи много сама 🙂 

 

 

Две дрон селфита от Вихрен

DJI_0050.jpg.4d32e8df7daa0b78721bbd6c7649e544.jpg

 

DJI_0076_1.jpg.cffd65993f760a7b0acfecfa6dc793d7.jpg

 

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.