Прескочи до съдържание

Чадър в ръчен багаж на Wizz Air


Препоръчани мнения

След 2 седмици заминавам. Дано времето да не е много лошо. Дават ли в ръчния багаж дават да си сложа чадър? (wizzair)

 

Ако е сгъваем и може да се побере в раницата няма проблем. Иначе може да се заядат, а може и не, но си е риск. 

Връзка към мнение

Ако е сгъваем и може да се побере в раницата няма проблем. Иначе може да се заядат, а може и не, но си е риск. 

 

Ами сгъваем е и ще се побере в раницата. Някой, който е пробвал да сподели.  :P

Да не решат, че става за оръжие и да ми го конфискуват.

Редактирано от PTS
Връзка към мнение

Несгъваемите (онези с острия връх) не са ли категоризирани изрично като "опасни предмети", подобно на стативи и други подобни "пръчки", както ги водеха?!

Връзка към мнение

Несгъваемите (онези с острия връх) не са ли категоризирани изрично като "опасни предмети", подобно на стативи и други подобни "пръчки", както ги водеха?!

 

Със сгъваем статив няма проблеми, но с несгъваем има. Както предполагам и с чадърите. Куриозна история имах с един полет на SkyEurope, като още бяха безплатни куфарите с тях. Аз бях само с раничка и несгъваем чадър. Накараха ме да го чекирам, като го чаках на гишето за извънгабаритен багаж в Прага. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ами не би трябвало да имаш проблем, винаги когато съм пътувал само с раничка с Wizz съм си носил чадърче затъкнато в джоба на раницата отстрани и никога не са ми правили забележка. ;)

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.