Прескочи до съдържание

Далас - Чикаго 19 декември


Препоръчани мнения

Абе тъп въпрос, ама нещо не мога да се реша и ще го напиша да си събера мислите...

 

Кацам в Далас в 5:30 сутринта и трябва да продължа до Чикаго. Най-евтино е със Спирит, в 11 часа, но полета е само един, освен това има много полети с Американ, мисля да взема от 16 часа, по-ранните са скъпи... Доколкото разбирам, с Американ мога безплатно да летя по-рано, ако има места в самолета (standby). И се чудя кой точно да избера, така или иначе не ми се чака много, но пък няма гаранция, че ще успея по-рано....

 

Нещо интересно за гледанe набързо в Далас, ако се наложи да стоя половин ден?

Връзка към мнение

ПП четох някакви статии, че по празниците да очакваме хаос по летищата и да си приготвим план Б, та както Американ имат полети през 3 часа все ще намерят къде да ме качат ако нещо стане, а Спирит с единия полет е друга работа...

От друга страна ще е някаква страшна скука да чакам до 16 без гаранция за по-рано, та май клоня към Спирита...

Връзка към мнение
1 hour ago, neuromancer said:

ПП четох някакви статии, че по празниците да очакваме хаос по летищата и да си приготвим план Б, та както Американ имат полети през 3 часа все ще намерят къде да ме качат ако нещо стане, а Спирит с единия полет е друга работа...

От друга страна ще е някаква страшна скука да чакам до 16 без гаранция за по-рано, та май клоня към Спирита...

https://www.southwest.com/air/booking/select.html?int=HOMEQBOMAIR&returnTimeOfDay=ALL_DAY&departureTimeOfDay=ALL_DAY&passengerType=ADULT&adultPassengersCount=1&seniorPassengersCount=0&fareType=USD&reset=true&tripType=oneway&destinationAirportCode=MDW&originationAirportCode=DAL&departureDate=2021-12-19&returnDate=

 

Имат в 10.35. Малко е по-скъп де, но пък откъм багаж са доста по-ларж от Spirit.

Предполагам от Midway също има някакъв  транспорт към града.

 

 

Връзка към мнение
преди 51 минути , stanimir каза:

https://www.southwest.com/air/booking/select.html?int=HOMEQBOMAIR&returnTimeOfDay=ALL_DAY&departureTimeOfDay=ALL_DAY&passengerType=ADULT&adultPassengersCount=1&seniorPassengersCount=0&fareType=USD&reset=true&tripType=oneway&destinationAirportCode=MDW&originationAirportCode=DAL&departureDate=2021-12-19&returnDate=

 

Имат в 10.35. Малко е по-скъп де, но пък откъм багаж са доста по-ларж от Spirit.

Предполагам от Midway също има някакъв  транспорт към града.

 

 

А, гледах го и тоя, ама е от друго даласко летище и не ми се занимаваше

Аз букнах спирита, ама се замотах и не записах потвърждението, а страницата изветря и сега го нямам... Чакам си мейла...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.