Прескочи до съдържание

Поръчки на календари за 2022г.


Препоръчани мнения

Готова е страницата за поръчки на новите ни календари за 2022г.

 

https://magelanci.com/christmas2021/

 

Цените са следните:

 

Малък/настолен календар - цена 6лв.

Голям/стенен календар - цена 13лв.

 

Доставката с куриерска фирма е само с Еконт, като освен календарите, си заплащате и доставката.

 

Можете да си получите заявените календари и на Коледната магеланска сбирка в събота 11.12.2021г.

Освен там, давам още една възможност - лична уговорка с мен.

 

Ако имате някакви неясноти, можете да оставите коментар в поръчката, където да дискутираме конкретни неща.

 

Всички писали в темата за ориентировъчните поръчки, трябва да попълнят официално формата за поръчка, за да получат календари.

Какви снимки участват в календарите ни за 2022г., можете да видите в тази тема в началото.

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 6
  • Браво 4
Връзка към мнение

Оф, тези емоции календарски :girl_dance:! Проверявах, проверявах и пуснах заявката, а сега се сещам, че не написах, че офиса на Еконт е в София :dash1: . Извинявай, @Mary ! Не, че нямаше да се сетиш, ама грешката си е грешка и си я признавам .

Да взема и да си призная, че до тази година изобщо нямах идея как някои знаят кой, как и кога е гласувал , и със сигурност съм повдигнала нечии вежди в знак на недоумение . Камъните пак са си в моята градина, като хем не знам, хем не питам ...

Хиляди благодарности за търпението, толерантността и работливостта ! Нямаш равна 👏 ! Чест и почитания за това, че имаме календари тази година !

 

То аз, първо се ококорих, после ми се разтуптя сърцето, сетне се просълзих, след няколко минути се вбесих на себе си , а сега, като съм си казала всичко за тазгодишната календарска сесия, се разкикотих на мисълта, че съм първа записана, макар и с грешки и условности :lol: 

Винаги можеш да надминеш себе си :declare:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, patilana каза:

не написах, че офиса на Еконт е в София

 

Преди 1 час, iMari каза:

забравих да уточня, че адреса на офиса на Еконт е в София.

С годините в размяната на подаръци свикнах да търся къде са офисите, че и на кой куриер са. :wink:

Като влезете в поръчката ви, можете в коментар да добавяте каквото се сетите.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Такаааа, получих си календарите. Както обикновено са много готини. Обаче имам един проблем. Неволно съм разменил броя на големите и малките от предварителната поръчка и следварителната. Така че в момента имам 2 големи повече и 2 малки по-малко.

Та ако някой все още иска големи, имам два в повече. А ако има останали 2 малки, на линия съм. 😄

Акъл - море, глава - шамандура.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Zaro каза:

Такаааа, получих си календарите. Както обикновено са много готини. Обаче имам един проблем. Неволно съм разменил броя на големите и малките от предварителната поръчка и следварителната. Така че в момента имам 2 големи повече и 2 малки по-малко.

Та ако някой все още иска големи, имам два в повече. А ако има останали 2 малки, на линия съм. 😄

Акъл - море, глава - шамандура.

Да не съм аз ги объркала?

Можем да измислим размяна, само да проверя наличностите.

Връзка към мнение
В момента, Mary каза:

Да не съм аз ги объркала?

Можем да измислим размяна, само да проверя наличностите.

Ами не, за съжаление 😄

Видях си едната и другата поръчка - проблемът е в моя телевизор.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, Zaro каза:

Ами не, за съжаление 😄

Видях си едната и другата поръчка - проблемът е в моя телевизор.

ОК. Поне за мен е успокоително.

Сега ще проверя наличностите и ще отделя два малки, които можем да разменим лично, за да не плащаме още две доставки.

  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Mary каза:

ОК. Поне за мен е успокоително.

Сега ще проверя наличностите и ще отделя два малки, които можем да разменим лично, за да не плащаме още две доставки.

Благодарско!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря @Mary,

Получих календарите... с малко помощ от моя страна на куриера от Еконт - прехвърлихме половината пратки в една баничарка, пълна догоре.

Както винаги календарите са супер.

Весели празници на всички!

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Напомням на:

 

@Kalina0109

@Bore

@aleks_s

@magito81

@Bozhidar1978

 

Дами и господа, поръчаните от Вас календари, вече Ви очакват с нетърпение за получаване от Еконт.

 

Връзка към мнение

Благодаря,

получих ги и вече стенния е на мястото си,и чакащ реда си да излезе отгоре. Всичките досегашни календари висят  на един як пирон.

Карат ми се да ги сваля, но аз от инат и "сантименталност" ги държа. Даже и първия, който е с различен формат. Не знам колко станаха, май 8.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Официално обявявам, че вече няма наличност на календари.

Благодаря на всички, които участваха със снимки, и на тези които са заявили и получили вече календарите си.

Надявам се да им се радвате през цялата 2022г.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 2
Връзка към мнение

Благодаря на теб @Mary, че направи това възможно и тази година! Весела Коледа и Нова година изпълнена с мечтаните пътешествия. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.