Прескочи до съдържание

PayU LATAM


Препоръчани мнения

Здравейте, 

 

Онзи ден едното настаняване в Колумбия ни поиска предплащане по банков път, а днес даже решиха да ни помогнат като ни пратиха линк за плащане в PayU LATAM. 

 

Някой ползвал ли е тази платформа? Изглежда ОК
Как мога да проверя на какъв курс ще превалутират COP-четата в левове? Излиза ми цена само в COP и никъде не мога да намеря информация за обменните курсове

 

П.П. ако въпросите ви се струват нетипично конкретни и практични за мен, сте прави, Жижо я пусна по случайност от моя акаунт :spruce_up:

Връзка към мнение

Кажи на Жижо, че много се вталява и да спре да си брои стотинките, че нямат изброяване :


https://legal.payulatam.com/EN/terms_conditions_merchants.html

 

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Всъщност като ми излиза плащането в COP, превалутирането трябва да го прави моята мила банка май? Т.е. не трябва да се притеснявам за PayU

Връзка към мнение
преди 5 минути , stanislavpp каза:

Кажи на Жижо, че много се вталява и да спре да си брои стотинките, че нямат изброяване :


https://legal.payulatam.com/EN/terms_conditions_merchants.html

 

Последния път свалях защити на картата си, за да превеждам капаро за сафари на някакъв Източно африкански PayPal, реших този път да съм една идея по-консервативен!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Любимото ми е , когато съм в чужбина и някъде онлайн трябва да се плати нещо, което приема само пейпал за плащане , които пък заради иноземското айпи ми заключват акаунта и ми пращат СМС на телефонният ми номер за отключване , а пък аз не съм включил роуминг , а гордо съм си взел локална/есим карта. Съответно оставам с пръст в устата, и много псувни за жестоката неправда по света…

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Когато поръчваш нещо през takeaway, винаги е с плащане през PayU и някои по-големи български сайтове също са с тяхната система. Даже Данърс ми го отчете през нуждата от Curve – но беше за български сайт, плащане в лева. 

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.