Прескочи до съдържание

Търся спешно дестинация


Препоръчани мнения

Здравейте, професионалисти! Имам голямо желание за Коледа. Закъсняла съм много, но все си мислех, че ще се оправя и сама, уви! Много искам нова дестинация за Коледа и Нова година. Както всички знаем, за нашето хоби се искат време и пари, а по едно стечение на обстоятелствата имам и двете сега (не прекалено ), но нямам дестинация, поне не изгодна такава. Та, обръщам се с молба към Вас, ако някой е попадал на нещо изгодно напоследък, да го сподели . В профила ми може да се види къде съм била, нещо за Африка, Азия и Южна Америка би било много добре дошло! Не тая особени надежди, много търсих, но все пак вярвам, че сте най-добрите и може и да се получи! Благодаря предварително и весели празници!

Връзка към мнение
Преди 1 час, eloena каза:

Здравейте, професионалисти! Имам голямо желание за Коледа. Закъсняла съм много, но все си мислех, че ще се оправя и сама, уви! Много искам нова дестинация за Коледа и Нова година. Както всички знаем, за нашето хоби се искат време и пари, а по едно стечение на обстоятелствата имам и двете сега (не прекалено ), но нямам дестинация, поне не изгодна такава. Та, обръщам се с молба към Вас, ако някой е попадал на нещо изгодно напоследък, да го сподели . В профила ми може да се види къде съм била, нещо за Африка, Азия и Южна Америка би било много добре дошло! Не тая особени надежди, много търсих, но все пак вярвам, че сте най-добрите и може и да се получи! Благодаря предварително и весели празници!

Изгодно или без обструкции като тестове и прочие?

 

Ако е без обструкции, може би Колумбия (обаче вече билетите са много далеч от изгодни за коледа)

Иначе: https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/flights-from-italy-to-bogota-colombia/

 

Някоя организирана екскурзия за Тунис? Мисля, че съм виждал да се предлагат. Пък вие на място да си намирате допълнителните екскурзии?

  • Благодаря 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Иран през Истанбул вариант ли е? Има полети на Pegasus и Turkish, влиза се с ПСР тест, а в обратна посока страната е в оранжевата зона. Не знам дали имаш конкретни дати, но билетите са в диапазон 150-200€. Мисля, че единственият проблем е визата - доколкото виждам, искат завършен ваксинационен цикъл, за да си я извадиш онлайн. Четох тук: https://www.tehrantimes.com/news/467957/How-to-get-an-Iranian-tourist-visa-during-Covid. Мисля, че тогава климатът в Иран ще е приятен и няма да е твърде студено. 

Както е предложено по-горе, Тунис е много добър вариант, защото има пакети на ТА и не е червена зона. 

Сещам се и за Узбекистан - влиза се с ПСР тест, всичко работи, има полети през Истанбул. В обратна посока страната е в оранжевата зона.

Успех и дано намериш вариант 🙂

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Всичко зависи от времевия диапазон. Ако трябва да хванете точно почивните дни покрай Коледа, значи ще трябва да изберете по- близка дестинация. Аз, лично, бих избрал flypegasus.com - Анталия /супер ефтини билети за момента, около 42 euro отиване и връщане, пари ли са това???/, Бейрут или Баку. Близо са, а и в това време там климатът е мек. Иран също е близо, но това че е южна страна е подвеждащо. Той е И високопланинска страна, така че през зимата температурите, особено нощем, не са никак приятни.  

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 14 минути , muchachote каза:

Всичко зависи от времевия диапазон. Ако трябва да хванете точно почивните дни покрай Коледа, значи ще трябва да изберете по- близка дестинация. Аз, лично, бих избрал flypegasus.com - Анталия /супер ефтини билети за момента, около 42 euro отиване и връщане, пари ли са това???/, Бейрут или Баку. Близо са, а и в това време там климатът е мек. Иран също е близо, но това че е южна страна е подвеждащо. Той е И високопланинска страна, така през зимата температурите, особено нощем, не са никак приятни.  

Азербайджан отворен ли е?

Връзка към мнение
преди 4 минути , slujitel каза:

Азербайджан отворен ли е?

Да, отворен е. Влиза се с тест или ваксина: https://azerbaijan.travel/covid-19-en. Много странно, но не виждам България в списъка на страните, от които може да се влезе в Азербайджан. Надявам се да е грешка, защото гражданите на повечето страни в ЕС могат да влизат. Не знам обаче дали дават електронни визи

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Kristian Desev каза:

Да, отворен е. Влиза се с тест или ваксина: https://azerbaijan.travel/covid-19-en. Много странно, но не виждам България в списъка на страните, от които може да се влезе в Азербайджан. Надявам се да е грешка, защото гражданите на повечето страни в ЕС могат да влизат. Не знам обаче дали дават електронни визи

Азербайджан е затворен за граждани на България, според паспорт индекс.

Screenshot_20211219-114823_Samsung Internet.jpg

  • Харесвам 3
  • Шок 1
Връзка към мнение

Ако Уганда е вариант - има билети за 673 евро с Flydubai и 825 евро с Емирейтс. Топло, сух сезон и възможност сафари. Много близки цени - между 700- 850 евро за Найроби. 

виждам, че не сте били във Финландия - това също е опция -красива зима + възможност да се отиде до Талин, Оландските острови или дори до Лапландия.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Узбекистан. Не знам как стои въпроса с вируса, но има билети по 620€ А там има много какво да се види.

Е, не е най Коледо-Новогодишната дестинация, но ... си заслужава

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.