Прескочи до съдържание

Писмо до Alexandra Co


jungfraujoch

Препоръчани мнения

Мила Alexandra Co!

Знам,че си звездичка на небето и в навечерието на най-обичания от мен празник Коледа,реших да ти напиша писъмце.

Ти създаваше всяка година уют с тема за Коледа и е хубаво, че успя да ни научиш да споделяме емоциите по подготовката на празника.Традицията продължава.

Винаги съм ти казвала,макар и виртуално,че ме вдъхновяваш. Ценя много умението на хората да правят ежедневието ми по-цветно и интересно. 

Щастлива съм, че съм част от магеланци. И всеки ден се обогатявам с нова и полезна информация за общата ни страст-пътешествията.По-богата и знаеща съм.Тук намерих истински приятели.

Тъжно е,че не си около нас...

Но искам да ти благодаря за споделените моменти по време на пътешествията ти.

За така финото ти чувство за хумор. 

За честността и позитивната енергия която струеше от теб.

За умението ти без да се натрапваш,винаги да ни посъветваш да бъдем по-толерантни и уважаващи чуждото мнение.

Благодаря ти, че където и да отидеше по света никога не забравяше да разкажеш на всички около теб за България. И да им подариш частичка от нея.И от себе си. 

Живеем в неспокойно време и повече от всякога ни е нужна съпричастност,която ти имаше към всичко и всеки.

Колко мъъъничко,както ти казваше ни е нужно. 

И сега,когато светът е притихнал в очакване на Рождество,моята надежда е за здраве и благополучие.За осъзнати и спокойни хора,живеещи в чиста среда,с повече възможности за по-добър живот.За пътешествия без притеснения.За повече разбирателство и доброта.

Нека пожеланията,които отправяме за Коледа да се сбъднат и да се радваме на мирни дни.

Alexandra Co, ти ще бъдеш винаги пример за мен.Лъвската ни зодия е честна .Със своите предимства и недостатъци,всички имаме мисия в този живот. И в следващия. 

Сигурна съм,че бдиш отгоре и се усмихваш.

Поръсваш ни с вълшебен прашец и напомняш,че най-важно е да следваме мечтите и сърцата си.И да не се предаваме.

Ще запомня това!

С обич jungfraujoch 

 

 

  • Харесвам 20
  • Браво 22
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.