Прескочи до съдържание

Търся съвети за пътуване до Ледения хотел в Юкасйерви, Кируна, Северна Швеция


Selena

Препоръчани мнения

Здравейте,

 

планирам пътуване до Ледения хотел в Юкасйерви, засега през ноември.
Това, с което разполагам, е ваучер за една нощувка, план за пътуване в едната посока със самолет от Стокхолм, а в другата с влак и спирки в Люлео и Юмео.
Никога не съм била толкова на север и ще съм благодарна за всякакви съвети, от облекло до храна и логистика.

Не намерих подобна тема тук, но няма как никой никога да не е ходил там преди мен.

 

Вие сте на ход! Благодаря!
 

Връзка към мнение

Здравей, за съжаление и аз не съм била толкова на север в Швеция, но преди време като гледах транспорт до Кируна, имаше влак със спално купе от Стокхолм, което ми се стори по-удачен вариант за толкова дълго пътуване (не знам дали този влак имаш предвид). На официалната туристическа страница на Кируна има инфо и за видовете транспорт, и за неща като облекло и забележителности: https://kiruna-lapland.com/  

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
На 27.01.2022 г. в 18:13, DenitsaS каза:

Здравей, за съжаление и аз не съм била толкова на север в Швеция, но преди време като гледах транспорт до Кируна, имаше влак със спално купе от Стокхолм, което ми се стори по-удачен вариант за толкова дълго пътуване (не знам дали този влак имаш предвид). На официалната туристическа страница на Кируна има инфо и за видовете транспорт, и за неща като облекло и забележителности: https://kiruna-lapland.com/  

Благодаря! Не съм гледала все още влаковете, идеята ми дойде, понеже планирам две спирки при приятели в Люлео и Юмео. Може пък и двете посоки да с влак, финансите ще решат.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 11 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.