Прескочи до съдържание

Франкфурт - Сао Паоло Февруари


Препоръчани мнения

Здравейте на всички!

 

В търсене на билети съм за Сао Паоло от Франкфурт. Директните компании, които летят, коит намерих са или Луфти или Латам. Ние имахме едни резервации за Латам преди 2 години, които не се осъществиха заради Короната, та искаме да пробваме отново. Някой може ли да удари едно рамо ако намери нещо по-евтино 🤗

 

  • Маршрут Франкфурт - Сао Паоло
  • Фиксирани летища?Да
  • Тип полет Двупосочен
  • Примерни дати и престой 26.02 - 12.03
  • Допустимо ли е прекачване на отделни билети?Не
  • Брой куфари 1на пътник
  • Най-добра оферта 765,90 Евро с Латам през Lastminute.de
  • Платежни инструментиВиза Кредит, Виза Дебит, Мастъркард дебит, N26
  • Брой пътуващи 2
Връзка към мнение

Ако имаш кредит в Латам, трябва директно с тях да купиш, през ластминит няма смисъл...

Ако нямаш, гледай всички.

Връзка към мнение
преди 4 минути , neuromancer каза:

Ако имаш кредит в Латам, трябва директно с тях да купиш, през ластминит няма смисъл...

Ако нямаш, гледай всички.

това е добър съвет. Другият пътник от проваления полет получи само ваучер, на мен ми върнаха парите. Много странна работа. Сега се опитва да си влезе в профила, за да си вкара ваучера в уолета, казва й, че няма такъв профил, като пробва да си направи нов и изписва, че има съществуващ такъв профил. 😂😂🤷‍♂️ Нещо сървисът на Латам не им е от най-добрите страни 😂🤷‍♂️

преди 12 минути , neuromancer каза:

Ер Канада, 544 евро, Луфтханза директен 673

 

Screenshot_20220127-093130.png

673 е обаче без багаж. При положение, че другият пътник трябва задължително да е с Латам заради ваучера, то и аз ще се съобразя да съм с Латам. Поне за мен не е задължително да е през официалния сайт на Латам. 

Връзка към мнение

Е да, много им е зле сайта. Аз мисля, че и Латам са без багаж, ама може и да бъркам нещо. Тази цена горе е директно с Латам, ама търсенето е с point of sale Бразилия.

Връзка към мнение

Само да кажа че за твоите дати има бизнес класа билет за 1180 Е ( Еър Франс , през париж).

Не, че ще тръгнеш с различен полет след като сте заедно, но в предвид 12 часовите презокеански полети ... ми се струва доста добра идея на добра цена.

 

Screenshot 2022-01-27 at 15.15.17.png

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , funny каза:

Само да кажа че за твоите дати има бизнес класа билет за 1180 Е ( Еър Франс , през париж).

Не, че ще тръгнеш с различен полет след като сте заедно, но в предвид 12 часовите презокеански полети ... ми се струва доста добра идея на добра цена.

 

Screenshot 2022-01-27 at 15.15.17.png

Много ти благодаря за предложението, но не бих си взел с друга компания, поради това, че не съм сам. Иначе презокеански бизнес за 1200 евро е супер. 🤗

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.