Прескочи до съдържание

Здравейте!


Румяна Цонева

Препоръчани мнения

Румяна Цонева

Здравейте, 

 

Казвам се Румяна, на 29 години и от много време искам да посетя Южна Америка. Това ме и доведе към този форум (фен съм на форумната култура, социалните мрежи са доста нефелни в сравнение с нея). Тъй като ставам на 30 тази година и, вдъхновена от "Мотоциклетни дневници", ми се иска да предприема това пътуване най-накрая (макар че и аз, като персонажа, го използвам по-скоро като извинение 🙂 ). Пък и твърде много home office се насъбра. 🙂 

  • Харесвам 21
Връзка към мнение

Добре дошла! С пожелание да осъществиш тази година южноамериканската си цел, а и за още много пътувания! 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Добре дошла и от мен!

В момента организирам експедиция до Андите с балон - ще е готов след месец (а и още преговарям със застрахователните компании, нещо се не искат да ми правят застраховка "Живот"!) - и имам едно място в коша. Ако искаш, мога да те взема от някъде - малко селскостопанско летище или покрива на висока сграда ще ми свършат работа... Ако нещо се обърка - план Б е да ползваме от онези туби с крилата - скучно, но ефективно и ще е малко по бързо.

Идваш ли?

Имаш достатъчно време да си пуснеш Червен паспорт с нормална поръчка за 40 лв., ако нямаш;)

 

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
Румяна Цонева

Предвид настоящата ситуация в Европа, мисля да приема предложението. Балон обаче не ми се струва като най-разумната опция за пътуване. Тръгвам с кану и ще те чакам някъде в подножието на планината с местна напитка в ръка.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.