Прескочи до съдържание

Здравейте, приятели!


Препоръчани мнения

Казвам се Даниела. От Бургас съм. Много обичам да пътувам, но винаги съм ползвала туроператори.

Сега ми се въртят в главата едни обиколки- едната до Милано на шопинг, а втората ми е в "зародиш"- за април-май с приятеля ми, който държи на Рим и красотите около него. Той е бил в Милано и на езерото Комо, а аз през септември в Южна Италия-  Бари, Алберобело, Неапол, Амалфи, Позитано..в този район.Та къде ли е пресечната точка за съвместна ексурзия с него?! 😂 Като цяло съм объркана и се чудя, дали и аз ( с ваша помощ, разбира се), не бих могла да организирам нещо красиво и запомнящо се.

 

PS: Обичам да има от всичко по малко- история, забележителности, хубаво вино, ресторантчета, шопинг, но най-много си падам по красотите на природата, райски градини и цветя.:)

 

Редактирано от Daniela21
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Здравей и добра дошла ! Няма нищо по-хубаво от самоорганизираното пътуване ! Хвърли едно око на стотината теми за Италия , ще намериш много интересности:

 

https://magelanci.com/forums/forum/49-италия/
 

 

Приятно четене !

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре дошла!

 

преди 8 часа, Daniela Ivanova каза:

Като цяло съм объркана и се чудя, дали и аз ( с ваша помощ, разбира се), не бих могла да организирам нещо красиво и запомнящо се.

Разбира се, че можеш да организираш всичко сама.

Милано за шопинг ... колкото и да звучи приамливо, тази година няма много намаления, а и най-доброто изчезва в първите дни.

Предлагам първо да организираш разходка на друго място, пък после да се пробваш с шопинг, който си е специфично пътуване.

Рим винаги е добра идея.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 31.01.2022 г. в 0:27, Daniela Ivanova каза:

Казвам се Даниела. От Бургас съм. Много обичам да пътувам, но винаги съм ползвала туроператори.

Сега ми се въртят в главата едни обиколки- едната до Милано на шопинг, а втората ми е в "зародиш"- за април-май с приятеля ми, който държи на Рим и красотите около него. Той е бил в Милано и на езерото Комо, а аз през септември в Южна Италия-  Бари, Алберобело, Неапол, Амалфи, Позитано..в този район.Та къде ли е пресечната точка за съвместна ексурзия с него?! 😂 Като цяло съм объркана и се чудя, дали и аз ( с ваша помощ, разбира се), не бих могла да организирам нещо красиво и запомнящо се.

 

PS: Обичам да има от всичко по малко- история, забележителности, хубаво вино, ресторантчета, шопинг, но най-много си падам по красотите на природата, райски градини и цветя.:)

 

Добре дошла, адашке! 🙂 

Малко късно се включвам, понеже пътувах, когато си се регистрирала, ама както описваш нещата, според мене пресечната ви точка е Тоскана 🙂 

 

Можеш да пуснеш тема в подфорума за Италия и там да се обсъдят идеи за предстоящото ви пътуване.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 31.01.2022 г. в 0:27, Daniela Ivanova каза:

Казвам се Даниела. От Бургас съм. Много обичам да пътувам, но винаги съм ползвала туроператори.

Сега ми се въртят в главата едни обиколки- едната до Милано на шопинг, а втората ми е в "зародиш"- за април-май с приятеля ми, който държи на Рим и красотите около него. Той е бил в Милано и на езерото Комо, а аз през септември в Южна Италия-  Бари, Алберобело, Неапол, Амалфи, Позитано..в този район.Та къде ли е пресечната точка за съвместна ексурзия с него?! 😂 Като цяло съм объркана и се чудя, дали и аз ( с ваша помощ, разбира се), не бих могла да организирам нещо красиво и запомнящо се.

 

PS: Обичам да има от всичко по малко- история, забележителности, хубаво вино, ресторантчета, шопинг, но най-много си падам по красотите на природата, райски градини и цветя.:)

 

Добре дошла! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.