Прескочи до съдържание

Билети до Мавриций през Юни 2022


Препоръчани мнения

Привет, върти ми се в главата пътуване до о. Мавриций. Средата на Май - средата на Юни за около 2 седмици. Пътниците сме двама души и бебе на 1г. 🙂

 

Turkish Airlines ми дава 1800лв/човек + 100лв за бебето, или 3700лв тотал, което ми се струва доста. Хубавото е, че има само един стоп в Истанбул.

Qatar изобщо нямат читава оферта - 2500-3000лв/човек. 

 

Идеи за сравнително евтино стигане до там с едно прекачване? Отворен съм и за предложения с различни компании, макар че с бебе може и да се окаже не най-доброто решение.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Ако още търсиш, виж промоцията на Търкиш, която тече в момента. Пътуване до 31 май. Между 20 и 30 април има цени под 600 евро на човек, което е много добра цена. Гледай начална точка Истанбул. И само да напомня, че периодът, който споменаваш, е нисък сезон там. През юни най-висока температура е към 23 градуса, трябва яке. Затова се намират приемливи цени на самолетни билети за юни.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 9 месеца по-късно ...
На 7.02.2022 г. в 14:53, digitalpr каза:

Привет, върти ми се в главата пътуване до о. Мавриций. Средата на Май - средата на Юни за около 2 седмици. Пътниците сме двама души и бебе на 1г. 🙂

 

Turkish Airlines ми дава 1800лв/човек + 100лв за бебето, или 3700лв тотал, което ми се струва доста. Хубавото е, че има само един стоп в Истанбул.

Qatar изобщо нямат читава оферта - 2500-3000лв/човек. 

 

Идеи за сравнително евтино стигане до там с едно прекачване? Отворен съм и за предложения с различни компании, макар че с бебе може и да се окаже не най-доброто решение.

 

реализира ли пътуването си...и ако да какво ще споделиш за времето през май месец 🤔 че в момента има една промоция с доста налични дати--- Athens to Mauritius

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Благодаря за споделената оферта. Много е добра. Аз съм бил на Мавриций през септември и времето беше прекрасно. През май би трябвало даже да е една идея и по-топло. Май няма да устоя на тази оферта и ще отскоча още веднъж до там да проверя как е времето и през май месец 🙂

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.