Прескочи до съдържание

Новобранец


Препоръчани мнения

Здравейте, съмишленици! Казвам се Милена. Обожавам да пътувам, но поради различни причини (раждане, ковид) съм се зазимила за известно време. Зажадняла за пътешествия заплюх си Сицилия през май. Във форума за Италия съм пуснала запитване по темата. Ще се радвам на вашите съвети.

  • Харесвам 14
  • Браво 1
Връзка към мнение

Добре дошла, сега ще хвърля поглед на темата, но като цяло има доста писано за Сицилия във форума, а и през идните месеци поне няколко човека ще ходим, по различно време, т.е. ще има и актуална информация 

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте, Магеланци!

Казвам се Ясен Иванов от Стара Загора. Благодаря Ви за приема! Обичам да пътувам и се радвам, че работата ми е такава за да мога обикалям почти в цяла България. Няколко пъти в годината посещавам и други държави главно в ЕС. 

Хубава вечер!

YSN

  

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 3 минути , jsn_81 каза:

Здравейте, Магеланци!

Казвам се Ясен Иванов от Стара Загора. Благодаря Ви за приема! Обичам да пътувам и се радвам, че работата ми е такава за да мога обикалям почти в цяла България. Няколко пъти в годината посещавам и други държави главно в ЕС. 

Хубава вечер!

YSN

  

Добре дошъл сред нас! :sun_bespectacled:

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.