Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Обмислям вземането на кола под наем от Centauro в Бергамо в края на месеца. Досега никога не сме наемали автомобил и ни е притеснено. Идеята е да заплатим най-скъпия план, за да не ни изискват депозит и да няма самоучастие. Прочетох обшите условия, но не ми стана ясна политиката за гориво и в частност дали при full-full има такса/депозит. Моля, ако някой ги е ползвал, да даде инфо за политиката за гориво и въобще дали са коректни. 

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...
На 12.03.2022 г. в 22:51, Divi каза:

Обмислям вземането на кола под наем от Centauro в Бергамо в края на месеца. Досега никога не сме наемали автомобил и ни е притеснено. Идеята е да заплатим най-скъпия план, за да не ни изискват депозит и да няма самоучастие. Прочетох обшите условия, но не ми стана ясна политиката за гориво и в частност дали при full-full има такса/депозит. Моля, ако някой ги е ползвал, да даде инфо за политиката за гориво и въобще дали са коректни. 

 Здравейте,

И аз искам  да   попитам   за  кола под наем  от  летище  Бергамо от Drivalia:

 Ако заплатим  депозит 400 евро, ще  трябва ли да   застопорят от  кредитната карта   и депозит за гориво?

Как е  по добре -  да  заплатим   пълна застраховка  през посредник  или на  място  в офиса на Drivalia на летището?  

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.