Прескочи до съдържание

София/Европа - Кариби, Мавриций или нещо топло :)


Препоръчани мнения

Привет, 


имам купени билети за 22 април - 01 май Соф - Берлин с Раян, но мога да ги сменя с всякаква дестинация, както и да сменя датите. 
 

искаме да отидем някъде на топло, където още да съава по това време, можем от всяка столица на ЕС (докъдето лети Раян) да идем, но нещо не откривам подходящ остров. Бил съм в Барбадос и имам уникални спомени за пясъка и водата, беше фантазия. Малдиви единствено не искам, че два пъти бях миналата година. Държим на бял пясък и много хубава вода, вкусни плодове и морска храна като цяло. 
 

Ровя от час във fly4free, но не намирам… 

 

приемам всякакви идеи 🙂 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За много хубава вода - вземи си билети за Сейнт Мартин с френски лоукост и оттам иди на Свети Бартоломей или Ангуила, които са без аналог по Карибието. A щом един Барбадос ти си е сторил фантазия , тези две предложения  ще ти се сторят направо  от друга слънчева система…

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Само дето и двете места са си от висок клас. В Барбадос има и висока класа места, но има и многооо в по-ниския ценови клас. А в предлаганите са все от по-високия . Иначе наистина са невероятни. Лично аз съм фен на Ангуила, но то си е лично предпочитание. Просто провери предварително цените, че аз бях препоръчала на колега хотел и после много ми се сърдиха. Виж и Гренада според мен. Мисля че ще ти хареса. Има добри цени обичайно от Лондон Гетуик.

 

 

 

 

Връзка към мнение

Супер предложения. Гледам обаче са много скъпи полетите от Париж в момента, иска ми се нещо до макс 1000 лв отиване и връщане от Париж до някъде. А освен Кариби - някое друго място, което става? Тайланд в момента пускат ли?

Връзка към мнение

И аз съм в същото положение. Искам плаж - април -май. Най-близко са ОАЕ, но взе да ми омръзва. Малдиви - също не.

Някой мнение за Африка и по-конкретно Гана, Гамбия, Сенегал и Кот д'Ивоар?

Връзка към мнение
преди 9 часа, aneta72 каза:

И аз съм в същото положение. Искам плаж - април -май. Най-близко са ОАЕ, но взе да ми омръзва. Малдиви - също не.

Някой мнение за Африка и по-конкретно Гана, Гамбия, Сенегал и Кот д'Ивоар?

Има добри предложения именно до Африка, но честно казано малко ме е страх там. Не знам някой дали ще може да препоръча конкретно нещо, което е сейф и става. 

Връзка към мнение

Намерихме следното: Аруба от Амстердам с TUI пакет полет + хотел и трансфер - 3000 евро за двама за 7 нощувки. 
 

хотелът е RIU и е all inclusive. Уж потвърдена резервация, чакам да видя как ще ми поискат парите, казаха да чакам мейл. 
 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 часа, Loverboy каза:

Намерихме следното: Аруба от Амстердам с TUI пакет полет + хотел и трансфер - 3000 евро за двама за 7 нощувки. 
 

хотелът е RIU и е all inclusive. Уж потвърдена резервация, чакам да видя как ще ми поискат парите, казаха да чакам мейл. 
 

 

Много добра цена! Хотела е супер и на супер място. Имаш дори лобстери в единия му ресторант без доплащане. А и няма ограничение в броя на резервациите за ресторантите!

Връзка към мнение

А как платихте? Направих резервация, но не съм плащал, чакам някакъв мейл. Чекинът онлайн ли се прави като при нормални нискотарифни? 
 

Какво значи няма ограничение в броя резервациите за ресторантите? Иначе сме във втория RIU, който е adults only. RIU Palace Antillas, за него ли говориш или за другия? 
 

 

Връзка към мнение

Ние май платихме през сайта, имаше някъде опция за плащане като се влезне в акаунта. И после сме получили мейл с фактурите. Чекинът можеше онлайн да се прави, 1 ден преди полета, но на нас ни изписа, че трябва да идем на гише, защото имаше 1000 неща да проверяват тогава - PCR тестове, сертификати за ваксина....

Връзка към мнение

Аз се ориентирах към Гваделупа и Мартиника за май. Сигурно не е най-добрия избор, но нямам време за повече организация. Отивам да чета за тях. Малко е скъп живота там, за разлика от полетите, но все пак е Франция.  Имаше хубав круиз от Барбадос, но полетите не успях да навържа за сносна цена.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Включвам се само да кажа - хотелът беше топ, наистина ол инклузив с всичко - алкохол в стаята и какво ли не. 
 

Полетът също беше супер, чекирахме се на летището и така. 
 

препоръчвам Туй смело както и РИУ 🙂 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.