Прескочи до съдържание

Мюнхен 09.07.2022


Препоръчани мнения

Здравейте, поканени сме на юбилей на моя близка приятелка в Мюнхен на 09.07.2022 г. Идеята е да пристигнем няколко дни по-рано и да си тръгнем няколко дни по-късно. Единственото фиксирано събитие е 09.07. да сме там. Може ли да ми помогнете с намиране на най-бюджетния вариант за билети и отсядане на 5тимата ни? 

Аз стигнах до това 

Easy booking with Kiwi.com

 

двупосочен билет София - Меминген 59 евро с Раян. 

 

Ние със съпруга ми сме били в Мюнхен преди да се родят децата, но те не са, и вероятно може да запълним няколко дни в забавления.

 

Благодаря за препоръките 🙂

Връзка към мнение

Изборът се свежда между Ryanair , Wizz Air ( на Меминген)  и Lufthansa.

 

Виж кои най-много те устройват  ,но 59€ за юли според мен е много добра цена.Щом пътуваш семейно по-добре си купи билети директно от сайта на авиокомпанията.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
29 minutes ago, Madonna said:

Благодаря! Защо директно от авиокомпанията? 

При всякакви промени и проблеми комуникацията ще е много по-лесна.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Пакет Допълнително обслужване
Погрижи се за своето спокойно и комфортно пътуване! С добавянето на пакета ще спестиш от промени в резервацията и от допълнителни услуги за полета. Имай предвид, че цената не включва таксите, които авиокомпаниите може да начислят за съответните удобства.
Промени в билета (вкл. дата, маршрут или име) според условията/ тарифата на авиокомпанията 16,70 
Заявка на допълнителен или специален багаж 6,80 
Помощ при резервация на предпочитано място в самолета 6,80 
МРегулярна цена: 30,30 
Може ли някой да каже какво дава тази застраховка по-вече от вече добавените други по-горе?
 
До момента за 5 човека ни дава  638.15 евро . На мен ли ми се вижда само много?
Връзка към мнение

Това посредник ли е , да не би да са пак шмекерите от еsky ? Зарежи ги !

 

Оригиналния сайт на Ryanair e  този :

 

https://www.ryanair.com/bg/bg/search/flights

  

 

Wizz air ca тук :

 

https://wizzair.com/en-gb#/

 

Трябва да решиш имаш ли нужда от допълнителен багаж , дали ви трябва за всеки или пък примерно само за възрастните ,  дали  искаш избор на места и т.н.

 

Ако напишеш по-подробно ,със сигурност тук ще получиш по-детайлна помощ.

 

 

 

 

 

 

 

Връзка към мнение

Esky, да.

 

Багаж, може би един голям куфар за всички и ръчния багаж. Може и да не избираме места.

 

Може да отидем на 7 Юли и да се приберем на 10 или 11.07.

 

Гледам варианти полет до Милано и после нощен влак до Мюнхен. Но под 650 евро в двете посоки не мога да го докарам.

Връзка към мнение

Това е крайната цена за 5 пълнолетни (cамо c ръчен багаж и без избop на места)  директно от сайта на Ryanair. Всичко отгоре са разни хитринки на посредника ,ако не става въпрос за  друга авиокомпания ?  :

 

SAVE_20220318_214913.jpg

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, Madonna каза:

Esky, да.

 

Багаж, може би един голям куфар за всички и ръчния багаж. Може и да не избираме места.

 

Може да отидем на 7 Юли и да се приберем на 10 или 11.07.

 

Гледам варианти полет до Милано и после нощен влак до Мюнхен. Но под 650 евро в двете посоки не мога да го докарам.

това не са застраховки, а допълнителни такси, които ще платиш, ако примерно искаш промени или авиокомпанията промени полета, ще ти ги вземат, за да комуникират с компанията вместо теб (а ти трябва да комуникираш с ескай и без друго).

Гледай директно с авиокомпаниите, освен ако не си от напредналите и искаш да спестиш, като рискуваш с неприятности (от горния пример излиза, че няма да спестиш, напротив)

С Гугъл флайтс може да видиш по-добрите дати в календара и препраща директно към авиокомпанията

за 5 възрастни е 346 евро, както е показал Станимир

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Така и не купих билети до Мюнхен. Сега гледам, че има София- Меминген на 07.07. за 7.99 евро. Проблема е връщането.

Пробвах различни варианти през Париж, Барселона, Писа, Лондон, Пескара даже и не мога да намеря нискобюджетно решение за връщане. Бихме могли да направим и 2 спирки с по 1-3 дни за разглеждане.

Часове наред се ровя в сайтовете на Раян и Уиз, но нищо разумно не откривам. Припомянм, че сме 5ма 🙂

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.