Прескочи до съдържание

2 дни в Лондон (маршрут за разхождане)


招き猫

Препоръчани мнения

Ще имам 2 дни в Лондон, като в двата сутрин е букнато Бритиш музея и Начърал хистори. През останалата част от деня разходки/магазини/хапване 🙂

Набелязъл съм си следните 2 маршрута за всеки ден, нещо пропускам ли по-интересно от към забележителности?

 

Някой ако знае локации на места тип фууд корт където са събрани различни ресторанти в хале/зала и човек може да опита интересни неша да сподели?

 

 🙂

4B73CCE1-44B5-47E7-92C3-AD8674D22232.jpeg

Връзка към мнение
Преди 1 час, 招き猫 каза:

Ще имам 2 дни в Лондон, като в двата сутрин е букнато Бритиш музея и Начърал хистори. През останалата част от деня разходки/магазини/хапване 🙂

Набелязъл съм си следните 2 маршрута за всеки ден, нещо пропускам ли по-интересно от към забележителности?

 

Някой ако знае локации на места тип фууд корт където са събрани различни ресторанти в хале/зала и човек може да опита интересни неша да сподели?

 

 🙂

4B73CCE1-44B5-47E7-92C3-AD8674D22232.jpeg

Не знам за фууд корт, ама Neal's Yard ти е съвсем близо до Бритиш музея и можеш да си починеш за едно кафенце там 😁 Аз все се опитвам да го пробутам и все не чувам някой да ме слуша 🤣🤣

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , searus каза:

Не знам за фууд корт, ама Neal's Yard ти е съвсем близо до Бритиш музея и можеш да си починеш за едно кафенце там 😁 Аз все се опитвам да го пробутам и все не чувам някой да ме слуша 🤣🤣

Ето отбелязано е за минаване на по-детайлния ми план 😂

E792122D-BA9C-4169-88EB-0007BC10A7FA.jpeg.b54c9e069c211bc1261646df24b551eb.jpeg

  • Браво 1
Връзка към мнение

Друго подобно място по "синия" маршрут е Covent Garden Food Market, както и прелюбимият ми Borough Market в близост до "жълтия" маршрут...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 4.04.2022 г. в 12:11, Duke каза:

Друго подобно място по "синия" маршрут е Covent Garden Food Market, както и прелюбимият ми Borough Market в близост до "жълтия" маршрут...

Това ли е да си го букмаркна?

The Maket
https://goo.gl/maps/WYvFuL7s7yVJ7n819

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.