Прескочи до съдържание

Хеликоптер Алхесирас - Сеута - Алхесирас от 50€


Препоръчани мнения

Някой ако планира Андалусия и/или Гибралтар и реши да отскочи отсреща до Африка, може да ползва хеликоптер от Алхесирас до Сеута на цени, започващи от 50€.

image.png.d6895ecec01dd8561ab6f80ec4211757.png

Има някаква бонус-прогарама за туристи с намаление от 60€ , като условието е билетът да е двупосочен и датите да са в рамките на една седмица.

 

image.png.b1cd4c07c7a5af3d8ab7a846ebf1e47b.png

  • Харесвам 25
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение

Аз ще бъда след няколко дни в Алхерикас😀

Влизам в сайта, но не мога да намеря опцията за туристи, която трябва да ми даде намалението😕

 

Връзка към мнение
преди 13 часа, Radnev каза:

Аз ще бъда след няколко дни в Алхерикас😀

Влизам в сайта, но не мога да намеря опцията за туристи, която трябва да ми даде намалението😕

 

Както е казал Александър - попълваш си всичко наред и накрая като стигнеш до плащане маркираш последното, за да се приложи намалението :
image.png.a05b6a4895c8f8b86b5e6e2b6c0899b1.png

То впрочем и останалите три трябва да ги маркираш. 


 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 16 часа, Фил каза:

Някой ако планира Андалусия и/или Гибралтар и реши да отскочи отсреща до Африка, може да ползва хеликоптер от Алхесирас до Сеута на цени, започващи от 50€.


Има някаква бонус-прогарама за туристи с намаление от 60€ , като условието е билетът да е двупосочен и датите да са в рамките на една седмица.

image.png.b1cd4c07c7a5af3d8ab7a846ebf1e47b.png

Чудесна оферта. Взех билет за юни, да видим как е хеликоптерчето, а и Сеута ми харесва и нямам против да посетя отново 🙂 Благодаря, Фил!

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Георги Матеев каза:

Чудесна оферта. Взех билет за юни, да видим как е хеликоптерчето, а и Сеута ми харесва и нямам против да посетя отново 🙂 Благодаря, Фил!

Жоре, аз като го видях - точно се сетих, че ти някъде беше споменавал, че ти е харесала Сеута. :smile3:

А как ще ходиш до Испания, че доколкото мернах,  юни месец билетите до Малага хич не са  евтини? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 21 минути , Фил каза:

Жоре, аз като го видях - точно се сетих, че ти някъде беше споменавал, че ти е харесала Сеута. :smile3:

А как ще ходиш до Испания, че доколкото мернах,  юни месец билетите до Малага хич не са  евтини? 

Ще кацна в Малага с Уиз и от там с наземен транспорт до Алхесирас. В момента SOF-AGP на 07 юни е 68 лв, не звучи крайно скъпо?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 6 минути , Георги Матеев каза:

Ще кацна в Малага с Уиз и от там с наземен транспорт до Алхесирас. В момента SOF-AGP на 07 юни е 68 лв, не звучи крайно скъпо?

Да, на отиване е добре, гледах че на връщане са неприятни цените, ама ти сигурно ще обикаляш по труги трасета наобратно. :smile3:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 18 минути , Фил каза:

Да, на отиване е добре, гледах че на връщане са неприятни цените, ама ти сигурно ще обикаляш по други трасета наобратно. :smile3:

Виж как ме познаваш 🙂 То връщането ми май е за темата със засуканите комбинации. Прибирам се по маршрут Алхесирас-Херес (бус) и после полети Херес-Валенсия-Ибиса-Менорка-Рим-София (тотал €40), като в Ибиса и Менорка имам 3 нощувки. Харесвам си я аз Испания...

 

Между другото сега гледам евтини полети от Лондон Гетуик до Гибралтар (37 евро с Opodo Prime, easyJet, 07 юни) и почнах да се изкушавам заради удобството. Гибралтар до Алхесирас е само 22 км. Пък и ще има бонус маймуни 🙂

  • Харесвам 2
  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 40 минути , Георги Матеев каза:

почнах да се изкушавам заради удобството. Гибралтар до Алхесирас е само 22 км.

Да, от Малага си е доста път до Алхесирас ... 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Промоция за хеликоптер от Испания до Сеута с цени от 40 евро https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/cheap-helicopter-flights-from-mainland-spain-and-ceuta-from-only-e60-for-round-trip/

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

След  известна пауза, офертата с намаление за полети с хеликоптер от Алхесирас до Сеута отново е налична, вече на цени, започващи от €40 за двупосочен билет.

image.png.cbd30cb99ee70f58373f0cdf46958df8.png
 


 

  • Харесвам 8
  • Браво 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.