Прескочи до съдържание

София - Тунис


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Поканен съм на гости в Тунис в края на юни (гъвкав съм с датите, ориентир 20-30 юни).

За момента търся само самолетните билети, като до сега съм извадил следните оферти:

 

23 June - 1 July

Lisbon - Madrid - Tunisia - 83 euro (round trip)

 

23 June - 1 July

Porto - Madrid - Tunisia - 84 euro (round trip)

 

Същият полет Мадрид - Тунис е около 150 евро

 

Пътуването обаче до Лисабон или Порто и връщането от Лисабон, Порто или Мадрид не мога да намеря на добри цени.

 

Пътуваме 4 човека и нямаме против нискобюджетни компании или преспиване в град преди прекачване.

Багажът - салонен 8-10 кг

 

Бихте ли помогнали с идеи как да комбинирам тези полети с излитане и прибиране до София?

Отворен съм и към тотална промяна на плана, стига да сме там в датите 23-28 юни.

 

 

 

 

 

Връзка към мнение

Аз просто не виждам евтин вариант за стигане до Порто около тези дати, а тъпото е, че ако вземеш билета от Мадрид само е три пъти по-скъп. Даже не знам дали не бих ти предложил еретичния вариант да си вземеш екскурзия и да не ползваш хотела. Може и да ти излезе по-евтино. Или да се свържеш с туроператорите и да питаш дали не предлагат места на чартърите си.

 

Връзка към мнение
1 hour ago, Martin Hristov said:

Здравейте,

 

Поканен съм на гости в Тунис в края на юни (гъвкав съм с датите, ориентир 20-30 юни).

За момента търся само самолетните билети, като до сега съм извадил следните оферти:

 

23 June - 1 July

Lisbon - Madrid - Tunisia - 83 euro (round trip)

 

23 June - 1 July

Porto - Madrid - Tunisia - 84 euro (round trip)

 

Същият полет Мадрид - Тунис е около 150 евро

 

Пътуването обаче до Лисабон или Порто и връщането от Лисабон, Порто или Мадрид не мога да намеря на добри цени.

 

Пътуваме 4 човека и нямаме против нискобюджетни компании или преспиване в град преди прекачване.

Багажът - салонен 8-10 кг

 

Бихте ли помогнали с идеи как да комбинирам тези полети с излитане и прибиране до София?

Отворен съм и към тотална промяна на плана, стига да сме там в датите 23-28 юни.

 

 

 

 

 

Погледни как може да нагласиш часовете София - Лондон - Порто ( Лисабон) и обратно с Wizz или Ryan.Може и комбинация от двете на отиване и връщане.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, dimitrov6 каза:

В Kiwi виждам за 200 евро.

Като на връщане има 2 прекачвания в Марсилия и Болония с 2:30 часа престой между полети

1.png.382b19f6d573f46224f7b838236f5c50.png2.png.8b1c0734d8b389ff77e6f4b5708694a5.png3.png.5934dd7f4c03a673726b5ebad9bf7a80.png

 

Тази опция май е най-добрата засега 240 евро с багаж 

 

image.png.3c97a6413db6e89c6ce37caab48c3a9b.png
 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, ivailo_radev каза:

Аз просто не виждам евтин вариант за стигане до Порто около тези дати, а тъпото е, че ако вземеш билета от Мадрид само е три пъти по-скъп. Даже не знам дали не бих ти предложил еретичния вариант да си вземеш екскурзия и да не ползваш хотела. Може и да ти излезе по-евтино. Или да се свържеш с туроператорите и да питаш дали не предлагат места на чартърите си.

 

https://aratour.bg/хотел-почивка/sousse-city-beach-hotel/218/3909

 

Тези пичове ми дадоха цена от 275 евро на седалка само за чартъра.

Мисля, че е решено 🙂

 

Благодаря на всички!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.