Прескочи до съдържание

София-Париж-София/Пловдив - 29.07-30.07 или 29.07-31.07


Алекс Андреев

Препоръчани мнения

Алекс Андреев

Здравейте.

Искам да се откъснем с жена ми за ден-два до Париж /3-те деца остават при баба и дядо/. Тази година стават 10 години откакто й предложих на върха на Айфеловата и ще се радвам набързо да отскочим до там. Живеем във Пловдив, но полети от тук няма. Няма да е зле ако може да кацнем наобратно в Пловдив, но поне от това, което ровя не намирам евтини решения.🙂

 

Бихте ли ми помогнали в търсенето на изгодни билети ?

 

Мислех си да хванем ранния полет с Райън до Бове, като на 30ти от Париж да хванем полет до Венеция /там бързо се обикаля/ и ми се искаше късно на 30ти да хванем обратен към София.

 

Не са изключени и други летища в Европа, като ми се иска да ни остане и малко време да видим града, от който ще се връщаме в София или Пловдив.

 

Възможен е и вариант с прибиране на 31-ви юли.

 

Благодаря ви.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Алекс Андреев
преди 35 минути , dimitrov6 каза:

Тези дни са петък,събота,неделя,а тогава цените са високи.А през лятото са още по-скъпи.

Напълно съм съгласен. Има изненада вечерта на 29-ти, която съм й приготвил и ми се иска да сме там този уикенд.

Гледането на 3-те деца също ни възпрепятства да пътуваме през седмицата ...

Връзка към мнение

Извинявам се, но нещо не разбрах - първо искате да кацнете в Пловдив с обратен полет, после пишете от Венеция до София - последно?

 

От Пловдив очевидните варианти са Лондон - с ryanair или wizz air, Дъблин, Дортмунд или Мюнхен -от тези летища или друг полет, или влак/ автобус е варианта. Аз бих си комбинирала с 2 полета, понеже нито горивото е евтино, нито паркинга за колата - ако ще я оставяте на летището. 

 

Ще е добре да уточните какво връщане желаете. 

Връзка към мнение
Алекс Андреев
преди 10 минути , darinamarinova каза:

Извинявам се, но нещо не разбрах - първо искате да кацнете в Пловдив с обратен полет, после пишете от Венеция до София - последно?

 

От Пловдив очевидните варианти са Лондон - с ryanair или wizz air, Дъблин, Дортмунд или Мюнхен -от тези летища или друг полет, или влак/ автобус е варианта. Аз бих си комбинирала с 2 полета, понеже нито горивото е евтино, нито паркинга за колата - ако ще я оставяте на летището. 

 

Ще е добре да уточните какво връщане желаете. 

Дарина,

Благодаря за включването. Писал съм, че няма да е зле, защото вариантите са много скъпи.

Нека връщането да е до София.

 

Връзка към мнение

@Алекс Андреев сложете си полетите на wizz air и ryanair през https://www.airhint.com/ за следене с имейл, който отваряте всеки ден (при тези нискотарифните цените постоянно се менят) и си ги следете. В момента казва, че може да падне до 40% - но ако стигне до едно ниво, дори и от около 25-30 % за популярно време като лятото, купувайте. За съжаление по-евтин начин няма. Другата опция е с 2 полета, но и те няма да излезнат по-евтино за съжаление. 😞 за 29ти юли има ryanair и wizz air, връщането само с wizz на 30ти или на 31ви 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
Алекс Андреев

Привет отново, 

В крайна сметка пътуването ще бъде от 24-26 Юни, не мисля че е нужно да пускам нова тема. 

 

За момента съм се спрял на отиване на 24ти до Париж с България еър, защото цената на Райън до Бове не е особено по-ниска. 

 

Надявам се да успеем да сме на 25ти в Лондон за концерта на Уембли и на 26ти оттам обратно до Пловдив. 

 

Засега тоталът за 2ма излиза около 1000 лв в 2те посоки. 

 

Някой случайно успява ли да го свлдалаи на по-малко? 

 

Поздрави, 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.