Прескочи до съдържание

Сбирка в Пловдив, 26.05.2022


Препоръчани мнения

Решихме да спретнем една бърза постабитуриентска среща в Пловдив. Тоест за прясно празнували и/или бивши абитуриенти. И пътешественици, разбира се.

Денят ще е четвъртък, кръчмата - Фабрик, в градинката отзад, а ако вали - залата вътре.

Начало 18-18:30, аз традиционно ще дойда след 19 ч🙂.

Поканени са всички от всички квартали на Пловдив - София, Ст. Загора, Враца, Варна и Бургас.

Действайте, на няколко дена ще опреснявам списъкО.

 

1. Сънчо 

2. T.E. Lawrence

3. Kрасен

4. stenia - 2

5. desiico

6. krasen_denev

7. anita82

8…..

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Язък! Много ми се идва, миналият път беше же-сто-ко, нo цяла седмица ще съм в Швейцария. Най-много да ви изпищим онлайн с някой мармот! 😄

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 часа, Sun4o каза:

Решихм да спретнем една бърза постабитуриентска среща в Пловдив. Тоес за прясно празнували и/или бивши абитуриенти. И пътешественици, разбира се.

Денят ще е четвъртък, кръчмата - Фабрик, в градинката отзад, а ако вали - залата вътре.

Начало 18-18:30, аз традиционно ще дойда след 19 ч🙂.

Поканени са всички от всички квартали на Пловдив - София, Ст. Загора, Враца, Варна и Бургас.

Действайте, на няколко дена ще опреснявам списъкО.

 

1. Сънчо 

2. T.E. Lawrence

3. Kрасен

4. stenia - 2

5. desiico

6…….

 

П.П. Чакам и един друг Красен да се запише най-накрая...а, @krasen_denev?

Оооооооо, да!!!

 

П.П. Моля всички посещавали Индия организирано или самоорганизирано да си вземат спомените с тях,че ще ги разпитвам!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 9 часа, Брани каза:

Е точно на 26ти ли, щях да кажа ако бях някакво капризно мрънкало! 

Като те на̀пием на 26-ти, няма да помниш 27-ми ич, та прескачаме на 28-ми и ще си на светлинното шоу на Гребната база с любимите ти другоземни армейци😉

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Записвам @anita82 .

Под въпрос, може би, ако ... Желанието й е огромно, разказите й също ще си ги бива, ама ... има някои съмнения в издръжливостта на тялото си след 20 дни скиторене по света :wink:

От моята гледна точка тази сбирка идва като логичен завършек на пролетните й скитни , но ... 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
На 24.05.2022 г. в 7:47, Sun4o каза:

Времето наближава…да светна една лампичка само…

Стефко има ли на близо обществен или платен паркинг?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.