Прескочи до съдържание

Калабрия 2022


bad kid

Препоръчани мнения

Видях, че и от други има интерес за дестинацията , та ако искате да пишем тук.

Аз почвам да обмислям варианти. Дотук набързо видях, че има по 3 полета на Ryan до Ламеция от Бергамо, но държат цени за седмици напред, има и от Тревизо.

Може и с  влак от Неапол, ама е повече от 5 часа с прекачвания.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много добра идея! 🙂

Във форума като че ли има най-малко информация за тази област в Италия. И аз гледам натам. По някое време и Уиз бяха пуснали вътрешни полети от доста други италиански градове, но ги орязаха. Наистина Раян държат високи цени до там. Има вариант и с автобус, виж сайта на itabus, доскоро имаха промоционални билети по 1,99евро за областта. От Бари е по-бързо с автобус, отколкото от Неапол. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Аз се бях засилил натам за море, даже бях избрал хотел, но в крайна сметка ми се стори малко неразумно да хвърля 1200 евра само като пътни разходи. 

Връзка към мнение

До 50-60 евра ако се вържат билетите, става.

 

Итабус видях под 10 евра от Бари до Ламеция, ама като кликна ми дава празен екран.

Връзка към мнение
Дани Магелани

От Месина, Сицилия имаше фериботи до Реджо Калабрия и др. Виждала съм пак от там влак до Салерно чрез ферибот.

Градчето на континента се вижда от фери терминала в Месина, близо е.

А от Катания до Месина има влак и автобус.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Пак е над 5 часа от Катания до Тропеа, въпреки че не е толкова голямо разстоянието, вероятно заради извозването с ферибота, но е идея и от там.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.