Прескочи до съдържание

Приемате ли приятелството на една нова/стара магеланка?


Препоръчани мнения

Забравих да напиша за бъдещите си пътувания. Бях планирала в края на тази година да отида да 5-6 месеца в Нова Зеландия, Самоа и Фиджи, но се наложи да отложа това за една година. Така че за септември планирам около месец в Дания, Норвегия и Швеция, може би Гренландия и Холандия. През октомври - централна Европа. За Нова година смятам да отида поне за 10 дни в Исландия. И за 2023 и 2024 - Япония, Корея, Виетнам и Тайланд, също Армения, Грузия и Азербайджан и ако намеря време - Узбекистан и Казахстан. От по-близките дестинации - Ирландия, Шотландия, Португалия, Тунис, Мароко, Египет, Турция, средиземноморските държави и острови. И разбира се - отложените Нова Зеландия и Полинезия.

  • Харесвам 22
  • Браво 8
Връзка към мнение

Добре дошла, Веси! 🙂

Мисля, че си на правилното място и ще можеш доста да ни поразкажеш. 

Чувствай се уютно, разказвай и питай! 

Скоро има среща в София, ако си тук ще се радвам да се видим и на живо!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Уау! Впечатляваща биография! Със сигурност можеш да разкажеш много интересни неща.

Добре дошла от един цифров почти номад (защото още не съм стигнала до номадстването 😉 ), който обича кулинарията и фотографията 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре дошла и да занеш,че ще бъдеш залята с въпроси 🙂 От теб се очакват мноого разкази. Надявам се скоро да видя и пътеписа ти за Сан Андрес. Много живо ме интересува 🙂 Билета ми за Колумбия е купен, но още програмата е сурова.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошла, ще питаме и ще четем увлекателните ти пътеписи. Радвам се, че Латинска Америка май ти е страстта. След като посетих тази година Колумбия само мога да кажа, това е магично място. Плановете ми са за още места в Латинска Америка, но в тази държава със сигурност ще се върна при първа възможност.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 7.06.2022 г. в 19:30, Vesi World каза:

Забравих да напиша за бъдещите си пътувания. Бях планирала в края на тази година да отида да 5-6 месеца в Нова Зеландия, Самоа и Фиджи, но се наложи да отложа това за една година. Така че за септември планирам около месец в Дания, Норвегия и Швеция, може би Гренландия и Холандия. През октомври - централна Европа. За Нова година смятам да отида поне за 10 дни в Исландия. И за 2023 и 2024 - Япония, Корея, Виетнам и Тайланд, също Армения, Грузия и Азербайджан и ако намеря време - Узбекистан и Казахстан. От по-близките дестинации - Ирландия, Шотландия, Португалия, Тунис, Мароко, Египет, Турция, средиземноморските държави и острови. И разбира се - отложените Нова Зеландия и Полинезия.

Здравей! Ще се радвам да се запознаем, аз също съм от Пловдив, но в момента живея в Пакистан. Южна Америка ми е много интересен регион, защото в общи линии остана единственият, който не познавам.  Ползваш ли Фейсбук? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошла! Много впечатляваща автобиография и със сигурност имаш много за разказване. Може да се включваш на месечните сбирки на по бирки  - със сигурност ще намериш много сродни души и добра компания.

Връзка към мнение
преди 1 час, Elle каза:

Поканете ме на някоя месечна сбирка!:)

Ами те не са секретни, обявяват се тук във форума

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.