Прескочи до съдържание

Бордни карти при прекачване


Препоръчани мнения

Извинявам се за глупавия въпрос, но утре летя с Swiss Дъблин- Цюрих и после София но в бързината на боокването Името ми се сля с през името без разстояние както трябва Да е . Дали биха ми отказали босрдинг при положение че датите и номера на паспорта съвпадат ? 
 

няма как Да го променя понеже пронтирах бордната карта 

Връзка към мнение

не, не биха, допускат се малки грешки, а това понякога си е често срещано в някои резервационни системи

 

ПП бордна карта се променя като се обадиш да я анулират и после правиш чек-ин пак, но в случая е излишно

Връзка към мнение
преди 2 минути , neuromancer каза:

не, не биха, допускат се малки грешки, а това понякога си е често срещано в някои резервационни системи

 

ПП бордна карта се променя като се обадиш да я анулират и после правиш чек-ин пак, но в случая е излишно

Ясно. Не ми се поема риска да я отменям . Иначе още един въпрос понеже отдавна не съм пътувал с прикачване , трябва ли ми нова Бордна за втората дестинация ,понеже билета е с една и съща авио компания ?

Връзка към мнение

по принцип като има прекачване има две бордни карти, ако правиш чекин на гише дават две, ако е онлайн трябва да има две картинки или поне две страници. Да не би единия полет да е кодшеър и да не дават другата бордна карта? В такъв случай трябва да минеш на гише за да ти дадат и другата.

Ако на тази, която имаш, пише и двата полета, не ти трябва друга, ама все пак не съм виждал такова нещо.

Връзка към мнение
Преди 1 час, neuromancer каза:

по принцип като има прекачване има две бордни карти, ако правиш чекин на гише дават две, ако е онлайн трябва да има две картинки или поне две страници. Да не би единия полет да е кодшеър и да не дават другата бордна карта? В такъв случай трябва да минеш на гише за да ти дадат и другата.

Ако на тази, която имаш, пише и двата полета, не ти трябва друга, ама все пак не съм виждал такова нещо.

Не на тази бордна пише само Дъблин Цюрих а Цюрих София може Би трябва Да го изкарам когато станат по малко от 24 часа или от гише ?

Преди 1 час, neuromancer каза:

по принцип като има прекачване има две бордни карти, ако правиш чекин на гише дават две, ако е онлайн трябва да има две картинки или поне две страници. Да не би единия полет да е кодшеър и да не дават другата бордна карта? В такъв случай трябва да минеш на гише за да ти дадат и другата.

Ако на тази, която имаш, пише и двата полета, не ти трябва друга, ама все пак не съм виждал такова нещо.

Има два кода за сканиране един горе и един от долу ляво но полета е само единия на бордната 

Връзка към мнение

Цюрих - София също ще ти трябва, да не би да е изпълняван от България Еър? Вероятно на гишето или в Цюрих ще трябва да го вземеш

Връзка към мнение
преди 35 минути , neuromancer каза:

Цюрих - София също ще ти трябва, да не би да е изпълняван от България Еър? Вероятно на гишето или в Цюрих ще трябва да го вземеш

Не е с бг еър и двата пише SWISS INTERNATIONAL AIRLINES

Връзка към мнение

Просто в Дъблин минете през чек-ин гишето или автоматичните машинки за чекиране (предполагам има такива) и ще получите бордните си карти.Ще разберете и дали се налага да вземете втората в Цюрих ,не разбирам за какво се тревожите.Само по описание е трудно за някого да ви помогне.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Valentin Takev каза:

трябва ли ми нова Бордна за втората дестинация ,понеже билета е с една и съща авио компания ?

Разбира се , че трябва - билета дали е с една или повече а/к е ирелевантно. Щом се са качваш на самолет ти трябва бордна карта=  boarding pass , boarding. 
 

За в бъдеще ще си улесниш живота и “бордването”, ако при покупка на самолетен билет не използваш всичките си имена , а само първото и фамилното имена.

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 16 часа, neuromancer каза:

Е, значи затова. Предполагам летиш със Суис в събота. Вземи я в Дъблин или Цюрих.

Всичко е ОК ама багажа ми го няма . Да не би понеже е с същата компания да отива директно ? ( една жена ми го спомена )  имам и емайл за багажа когато го регистрирах че Цюрих е междинна а София последната 

Връзка към мнение
преди 1 час, Valentin Takev каза:

Всичко е ОК ама багажа ми го няма . Да не би понеже е с същата компания да отива директно ? ( една жена ми го спомена )  имам и емайл за багажа когато го регистрирах че Цюрих е междинна а София последната 

Да, багажът отива към последната отсечка и оттам си го взимате, щом са на една резервация и е чекиран до крайната точка.

Връзка към мнение
преди 3 минути , desislavna каза:

Да, багажът отива към последната отсечка и оттам си го взимате, щом са на една резервация и е чекиран до крайната точка.

Да получих емайл с qr код а след като го сложих на кантара в Ирландия и лепенката му пише че е до София а не само Цюрих на емейла същото.

Връзка към мнение

Виж на отрязъка за багажа докъде е чекиран. Като имаш голям престой  може да си избереш кога да го вземеш, не знам ако не избереш какво става, ама трябва да пише

Връзка към мнение
преди 42 минути , neuromancer каза:

Виж на отрязъка за багажа докъде е чекиран. Като имаш голям престой  може да си избереш кога да го вземеш, не знам ако не избереш какво става, ама трябва да пише

На отрязъка имаш предвид зеленото листче което ти е лепват на паспорта (примерно) след чек Ина нали ? Ами на него пише номера на втория полет . Както и на емейла аз лично видях при чекина когато си го направих на машината, човека като го залепи каза ти пътуваш с прикачване . И там ги има двете дестинации не само едната. ( още един от персонала тук ми потвърди че е автоматично за зададената дестинация

Връзка към мнение

Принципно като имаш голям престой си казваш как го искаш багажа. Аз лично като имам съмнения (трансфер от международен към вътрешен полет, дълъг престой през нощта) винаги питам до къде е или гледам в парчето, което ми дават или направо етикета на куфара. Вече доста пъти съм го губил, защото не съм разбрал къде да го чакам.

Връзка към мнение
преди 5 часа, neuromancer каза:

Принципно като имаш голям престой си казваш как го искаш багажа. Аз лично като имам съмнения (трансфер от международен към вътрешен полет, дълъг престой през нощта) винаги питам до къде е или гледам в парчето, което ми дават или направо етикета на куфара. Вече доста пъти съм го губил, защото не съм разбрал къде да го чакам.

Искаш да кажеш че това че я има написана крайната дестинация не е достатъчно в момента ? ( етикета на багажа си пише София видях като го залепиха ) както и на това което е  при мен

 

( пак питах автоматично отива .

Връзка към мнение

трябва да е достатъчно, значи си го взимаш в София

разбира се винаги може да се загуби

 

по-горе имах предвид случаи, когато всъщност не е бил загубен, а аз не съм го взел където е трябвало

Връзка към мнение
преди 8 часа, neuromancer каза:

трябва да е достатъчно, значи си го взимаш в София

разбира се винаги може да се загуби

 

по-горе имах предвид случаи, когато всъщност не е бил загубен, а аз не съм го взел където е трябвало

Всичко беше точно 👍

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.