Прескочи до съдържание

Търся спътници за преходи из България


Препоръчани мнения

Здравейте! Започвам темата по малко по-различен начин,а именно - търся 2-3 спътника,с които да оформим малка туристическа група,с която да посещаваме различни забележителности, да ходим по екопътеки, преходи и всякакви подобни мероприятия. Начинание за позитивни хора, обичащи пътуването и приятните емоции.Еднодневен тип преход - сутрин тръгваме,вечер се връщаме. За по-комфортно придвижване/особено през лятото/,можем да разчитаме на собствен превоз/автомобил/.Накратко за мен - на 38 г съм от Пловдив и в тази връзка бих искал, и хората,които евентуално ще се присъединят,също да са от града или наблизо,защото началната точка на тръгване и прибиране ще е Пловдив.Молбата ми е да се включат хора,които са около моята възраст.Ще се радвам да общуваме с всеки,който се престраши да пише - в темата или на ЛС.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Здрасти ! Aз също като теб търся компания за екскурзии из страната, въпреки че съм от София, може някой път да планираме нещо. За съжаление виждам че скоро не си влизал в сайта, все пак ти писах и ЛС. Имам познат на около твоите години, с когото често обикаляме къде ли не из красивите кътчета на България, като фаворит са ни планинските преходи главно из Витоша и Рила , морето също. А ако компанията се увеличи ще бъде супер. Btw на 31г. съм аз.

 

Приканвам всички господа и дами до около 40г , които четат това и имат нужда от компания за всякакви екскурзии из България, било то преходи или посещение на градове/села/забележителности да пишат тук или да ми пишат ЛС. Дет'се вика докато го караме ергенската, да видим възможно най-много интересни места и да натрупаме спомени. 🤩  Ще сформираме заначало малка група, ще направим някоя екскурзия и ако всички са доволни ще повтаряме. 🙂🍻

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте! Бройте и едно варнеьче (не съвсем) за някое приключение. По принцип винаги пътувам сама, защото все няма с кого... Обичам планини, водопади и митични места. Много ми се иска да намеря смелчаци за една нощ в някое село с духове или с легенди за НЛО. 

За това лято още не мога да избера дестинация, но много бързо стягам багажа и паля колата. Недостатък - бъбривка съм. 

Като ще си казваме и годините - 37 🙂 ама на акъл са ми по-мъньенко 😉

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Здравей, радвам се че забеляза тази тема и имаш интерес 🙂  точно за Варненско замислям нещо за следващата седмица, все още не на 100% сигурно, но ако тръгна да го правя, ще споделя тук с детайли и може да се съберем. 🙂

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Привет отново на четящите темата. През идната седмица в периода 18-21 реших да се пусна към варненско и ще отседна на Зл. пясъци. Ще се радвам ако има желаещи да направим разходки из забележителности на север от Балчик (и не само). В плановете ми не влиза плажуване, а само разходки лежерни покрай красивите брегове и разглеждане, в т.ч. нос Калиакра, Шабла, Камен бряг, Аладжа манастир, това са някои от местата които ще посетя в този период. ЛС при интерес.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейтее, супер морски пътешествия направих през миналата седмица - Калиакра, Болата, Крапец, Камен бряг, Каварна. За съжаление никой магеланец не можа да дойде с мен. Видях много нови забележителности и се убедих че на север от Варна имаме прекрасни места и плажове. Най-големите жеги поотминават и след това доволно морско обикаляне , ми е време за планина. Ако има навити да измислим нещо, пишете.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте! Все немога да Ви настигнат. Изпуснах Италия, Норвегия, Гренландия, Северни сияния, в  Бг съм ..на линия. Има ли някой, още не ходил в Грузия

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
На 10.07.2023 г. в 20:16, DeYo каза:

Здравейте! Бройте и едно варнеьче (не съвсем) за някое приключение. По принцип винаги пътувам сама, защото все няма с кого... Обичам планини, водопади и митични места. Много ми се иска да намеря смелчаци за една нощ в някое село с духове или с легенди за НЛО. 

За това лято още не мога да избера дестинация, но много бързо стягам багажа и паля колата. Недостатък - бъбривка съм. 

Като ще си казваме и годините - 37 🙂 ама на акъл са ми по-мъньенко 😉

Кога си навита за следващо мероприятие?

Връзка към мнение
преди 5 часа, Гост каза:

Не мога лични съобщения да пращам?

като понатрупаш малко повече време във форума ще можеш, това е антиспам мярка 

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.