Прескочи до съдържание

София - Бали 2023


Препоръчани мнения

Здравейте, 

Догодина ставам на 30 и мисля, че е крайно време, ако Ковид е казал, да си подаря едно Бали + Сингапур за рождения ден Февруари или Март за около 2 седмици ( на 25 Февруари по-възможност да съм си в България). До сега нямам опит със запазване на не лоу кост билети и не знам тънкостите. Предполагам най-удобно ще е да хвана някаква промоция я на Катар, я на Търкиш, но ми трябва малко помощ. Има ли търсачка, където мога да следя за цени и евентуални промоции? Аз хвърлям по едно око тук в темите, но сега на последната промоция на Катар нещо не можах да се ориентирам и да намеря много изгодна цена... Когато искам да посетя и Сингапур, оскъпява ли се билети или няма да има голяма значение? И как е по-добре София- Бали, Сингапур - София или обратно или както намеря по-изгодно? Каква цена мога да приема за изгодна и да купя билети? Очакват ли се скоро някакви промоции? 


Всякаква информация би ми била от полза и благодаря предварително!

Поздрави, 
Пепа

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Забравете за дийлове до Азия за този зимен сезон . Това лято авиокомпаниите капитализираха рекордното търсене за билети до Европа , зимният сезон ще е аналогичен за Азия. 

 

Най-удобна е  търсачката на Гугъл , може да добавите до 5 летища за дестинация. Пуснете си тракер и когато ви устройва цената , купувайте . Доста е късно вече за промота за предстоящият зимен сезон . Нови такива ( ако има ) вероятно ще обхващат следващото лято и есен за Азия …

 

 

Ако ви се занимава с излитане от Атина , лоукоста Скуут традиционно има добри цени до Сингапур.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Възползвам се да пиша в тази тема. По Коледа ,Нова година някой бил ли е в Бали. ? Разбрах че е дъждовен сезон.. . Най ниските цени на билети,които откривам са за около 1200 евро на човек и предвид това дали си заслужава ?

Връзка към мнение
преди 25 минути , moli84 каза:

Възползвам се да пиша в тази тема. По Коледа ,Нова година някой бил ли е в Бали. ? Разбрах че е дъждовен сезон.. . Най ниските цени на билети,които откривам са за около 1200 евро на човек и предвид това дали си заслужава ?

цената е много висока, а и е дъждовен сезон, сами трябва да си прецените дали бихте дали тези пари и да ви вали по цял ден....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

След малко по-задълбочено проучване решихме да сменим датите за Май месец. Оферти честно казано не успявам да намеря - около 850 евро ще излезе, ама квото такова. Да попитам само, някой ходил ли е пост ковид? Виждам, че има изискване за завършен ваксинационен цикъл(две ваксини), без значение кога са поставени, като за Янсен може и да е само една. Може ли някой да потвърди тази информация, защото почти всички от групата са с Янсен и да не стане фал ...

Връзка към мнение

Да не ме чува Рогатият ,но до месец май има половин година през която може да се появят няколко вида грип, чума , холера , днес имаше и голямо земетресение в региона ( макар да е по-вероятно всички ограничения дотогава да  отпаднат)

Ако цената и датите ви устройват купувай , в краен случай ще сложите по още една доза щом първата с нищо не ви е навредила.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Само идея:

 

image.png.9f2328010ed6f823c4d78ebd757cf454.png

 

Двупсочни полети от SIN --- DPS  в момента към 300 лева, но трябва да се следят промоциите на Air Asia и Scoot.

image.png.5c4f6f882a4a2fc2e1c55c7b6898b709.png

 

Двупсочни полети от SIN --- KUL има по около 100 лева, автобус също е опция.

Първата цена може да се оптимизира с 60  .... 100 евро при полети с Луфтханза и по-дълъг престой.

 

...или за по-напряко до Сингапур през Пукет и връщане до Берлин за 882 евро:

image.png.b0f81cfab30502979a09fa1d70fc9f26.png

image.png.79289d6e45870839bbb1aaf0eda7d40b.png

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Благодаря много! Обмислях и аз честно казано през Сингапур и ще разгледам варианти как мога да го завъртя. Но пресмятах, че като добавя и багаж с азиатските вътрешни и пак същата работа. Има ли някаква зависимост кога да гледам за промоции там или просто да следя - може да изскочи винаги. През посредник не искам да купувам за такова скъпо и далечно във времето пътуване, че съм си патила и тъй като аз ще организирам нещата, не искам да нося отговорност за 7 човека 😱 Ако минавам през Сингапур и в двете посоки, мога ли два пъти да се възползвам от безплатна виза до 96 часа? 

Връзка към мнение
преди 3 минути , Pepi Popova каза:

Благодаря много! Обмислях и аз честно казано през Сингапур и ще разгледам варианти как мога да го завъртя. Но пресмятах, че като добавя и багаж с азиатските вътрешни и пак същата работа. Има ли някаква зависимост кога да гледам за промоции там или просто да следя - може да изскочи винаги. През посредник не искам да купувам за такова скъпо и далечно във времето пътуване, че съм си патила и тъй като аз ще организирам нещата, не искам да нося отговорност за 7 човека 😱 Ако минавам през Сингапур и в двете посоки, мога ли два пъти да се възползвам от безплатна виза до 96 часа? 

При първият вариант багажа може да ви чака в Сингапур и да пътувате с ръчен където искате.

Не рядко дрехи и други небоходимости закупени на място и изхвърлени по-късно струват по-евтино от чекиран багаж и потенциалните проблеми, които носи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.