Прескочи до съдържание

Препоръка за хотел в Майорка


Mamas

Препоръчани мнения

Здравейте,

В края на октомври миналата година бяхме в Майорка и много ни хареса. Отседнахме в Палма и обикаляхме с градския транспорт.

Сега бихме искали да се върнем за 4-5 дни в края на септември в хотел на плажа, с морски изглед. Разгледах почти всичко в букинг, но ако някои има препоръки бих отдала специално внимание на този хотел.

Нашите изисквания са:

1. Да има гледка към морето;

2. Възможност за паркиране - обмисляме кола под наем.

3. Храна - закуска и вечеря поне, ако няма наоколо заведения. Доколкото съм чела - ол инклузива не е силата на испанските хотели, но също е приемлив.

4. Тихо място - да не в лудницата и да можем да се наспиваме.

5. Да кажем, че бюджетът не е от първостепенно от значение.

6. Двама възрастни сме.

Моля за лични впечатления!

Връзка към мнение

Топ оферта: 5 нощувки в края на септември за около 900 паунда за двама на All incl

https://www.voyage-prive.co.uk/fiche-produit/details/362462/b1

 

Трябва да се регистрираш, за да видиш опциите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Mamas каза:

Здравейте,

В края на октомври миналата година бяхме в Майорка и много ни хареса. Отседнахме в Палма и обикаляхме с градския транспорт.

Сега бихме искали да се върнем за 4-5 дни в края на септември в хотел на плажа, с морски изглед. Разгледах почти всичко в букинг, но ако някои има препоръки бих отдала специално внимание на този хотел.

Нашите изисквания са:

1. Да има гледка към морето;

2. Възможност за паркиране - обмисляме кола под наем.

3. Храна - закуска и вечеря поне, ако няма наоколо заведения. Доколкото съм чела - ол инклузива не е силата на испанските хотели, но също е приемлив.

4. Тихо място - да не в лудницата и да можем да се наспиваме.

5. Да кажем, че бюджетът не е от първостепенно от значение.

6. Двама възрастни сме.

Моля за лични впечатления!

Споделям личната си класация ( в зависимост от степента на общо удовлетворение) за хотелите, в които съм била:

1.Iberostar Cristina 4*- Playa de Palma

2,IberostarSelection Playa de Palma 5*

3.Hotel Alexandra 3*- Can Pastilla

4.Hotel Oleander 3*- Playa de Palma

5.BQ Apolo Hotel 4*- Can Pastilla

6. Hotel Balmes 3*- Can Pastilla

 Всички са до-, или съвсем близо до плаж, не е шумно в тях, но са на комуникативни места. Съобразявала съм се и да са близо до спирка на обществен транспорт. С гледка към морето са номера 2,3 и 5. Във всички има закуска, ползвала съм вечеря в номер 2, но не съм се интересувала за останалите, тъй като наоколо има изобилие от заведения. 

   Допълвам: доволна бях от всички.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 15 часа, Doctor Who каза:

5 нощувки в края на септември за около 700 паунда за двама на All incl в същия район

 

https://www.voyage-prive.co.uk/fiche-produit/details/361550/b1

 

Никога не съм буквала през този сайт, Излизат супер цени естествено без полет, защото съм от България. Доколко е използваем и сигурен - напр. сраднес Букинг и Агода и пр.?

Връзка към мнение
преди 2 часа, Mamas каза:

Никога не съм буквала през този сайт, Излизат супер цени естествено без полет, защото съм от България. Доколко е използваем и сигурен - напр. сраднес Букинг и Агода и пр.?

Сигурен добър сайт с различни версии - it, es, com, de, co.uk

Няма безплатна отмяна в последно време, а когато имаше удържаха такса - може би около 10% . Има застраховки при отмяна, но не излизат за всяка резервация. Има и опции при належащи причини за отмяна парите да останат като ваучер и се заплаща за това някаква такса.

Многократно съм споделял оферти от този сайт в темата за Общи промоци за хотели.

Когато гледаш хотелите в тези сайтове ги сравнявай като цена в Букинг и Агода, но имай предвид че тези са една идея по-избрани, защото нишата им е среден и по-висок лукс и предложенията следват това.

Ето предложение от днес от същата верига като първия хотел - около 950 паунда на HB за 5 нощувки в Палманова:

https://www.voyage-prive.co.uk/fiche-produit/details/359343/b1

 

 

 

image.png.dd66ca0da3fa7938f754b8168d8e000b.png

 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Ние преди 5 години бяхме в този хотел. Ол инклузив е и смея да твърдя, че храната тогава беше доста добра. Има паркинг и в близост има не лош плаж.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.