Прескочи до съдържание

Търся спътник/ица за Нова Зеландия и Тасмания за 2023 г.


Препоръчани мнения

🇳🇿  Нова Зеландия отдавна ме привлича, осъзнато поне от 15-ина години. Оглеждала съм се в офертите на туроператори, но се оказва, че предлагат в съчетание с Австралия, като акцентуват на последната, а Н.З. е само опция и оставят за нея максимум 10 дни... А когато човек е в "района", грехота е да не отскочи и до о.Тасмания   😎

 

 

  1. Възрастова група - без ограничения. Да, страстта към пътувания възраст няма, а опитът показва, че се разбирам с хора от всички възрасти (изключенията само потвърждават правилото, и не се случват поради фактора възраст) 🤓
  2. Мечтана дестинация - Южният остров. Природните забележителности на него. Селище/а на маори. По-малко ме вълнуват Северният остров и големите градове.
  3. Предпочитан стил на пътуване? - опознавателно; целодневно движение на крак/с превозни средства. Ранно ставане е ОК; отпускане и малко излежаване до по-късно - за баланс.
  4. Интереси - страна и хора, фотография, история, архитектура, природа, флора, фауна, изкуства.... :)
  5. Период на пътуването - не съм определила. Отсега бих сложила акцента за 2023 г. тук, нямам нищо фиксирано (ОК, изчаквам Китай да отвори за чужденци заради кОрата на Свещената планина Кайлаш). Представям си продължителност от 3-5 седмици. 
  6. Изисквания към хотели, транспорт и храна - нямам. Хигиенична баня и тоалетна, дори споделена с непознати в хостели, е приемлив вариант. Не съм привърженик на хотели, възможно в краен случай. Мисля си за варианта CouchSurfing
  7. Допълнителни детайли - Ще ги набележим съвместно, когато се намерим 🙂

 

https://www.britannica.com/place/New-Zealand

 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.