Прескочи до съдържание

Самолетен билет от Франкфурт до Истанбул


Препоръчани мнения

Здравейте днес трябва да си купя билет от Франкфурт до Истанбул . Отиване 07.09.връщане 09.09.2022. кажете ми чрез агенция ли , онлайн , или направо да отида до бюро на Turkish airlines и да го купя от там . Тоест от къде ще ми е най евтино . От скоро ми се налага доста често да пътувам и се затруднявам с тези билети най вече цените . Защото преди два дни ми излизаше този полет за 240 е. Две посоки днес е 100 е. Отгоре. 

Връзка към мнение

Цената е почти една и съща през всеки канал за покупка . Препоръчва се покупка от официален канал , в случая сайта на TK.

 

Щом пътуваш често направи си акаунт в TK за да трупаш мили при честите пътувания.

 

Цената е +100€ , защото е петък. Обичайно цените се вдигат пет-пон, намаляват вт-чет. Софтуера на а/к е настроен така, че когато статистически се продават повече билети , цената да е по-висока. Най- много билети се продават в понеделник , когато хората се завръщат на работа , след това петък , събота и накрая в неделя. 

21 дни преди полета ,  евтините тарифи при традиционните а/к се заличават автоматично от софтуера.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Мисля да изчакам и септември да взема билет . Приятел ме посъветва че тогава ще са по евтини. 

преди 6 часа, stanislavpp каза:

Цената е почти една и съща през всеки канал за покупка . Препоръчва се покупка от официален канал , в случая сайта на TK.

 

Щом пътуваш често направи си акаунт в TK за да трупаш мили при честите пътувания.

 

Цената е +100€ , защото е петък. Обичайно цените се вдигат пет-пон, намаляват вт-чет. Софтуера на а/к е настроен така, че когато статистически се продават повече билети , цената да е по-висока. Най- много билети се продават в понеделник , когато хората се завръщат на работа , след това петък , събота и накрая в неделя. 

21 дни преди полета ,  евтините тарифи при традиционните а/к се заличават автоматично от софтуера.

Имам час за един лекар септември . Мой познат ме посъветва да не купувам сега си че до септември ще паднат цените.

Връзка към мнение

Не чакай последния момент. Септември ще паднат цените за полети през ноември, не за септември.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.