Прескочи до съдържание

Соф - САЩ по Коледните празници


Препоръчани мнения

Дайте някаква идея за полети от София до САЩ - Ню Йорк, ЛА, Сан Франциско, Маями по Коледните празници. 
 

Може и без багаж, тъй като купуваме двама билети и винаги взимаме само един куфар, нямаме нужда от 2. 
 

намерих полети с Луфти за 26.12-02.01 за 1400 лв. 
 

приемам всякакви идеи 🙂 бих предпочел да не е много студено, но за Ню Йорк ще направя изключение. 🙂 

Връзка към мнение
преди 49 минути , Loverboy каза:

Дайте някаква идея за полети от София до САЩ - Ню Йорк, ЛА, Сан Франциско, Маями по Коледните празници. 
 

Може и без багаж, тъй като купуваме двама билети и винаги взимаме само един куфар, нямаме нужда от 2. 
 

намерих полети с Луфти за 26.12-02.01 за 1400 лв. 
 

приемам всякакви идеи 🙂 бих предпочел да не е много студено, но за Ню Йорк ще направя изключение. 🙂 

Ако Ню Йорк остава като опция има билети под 500 евро. Предполагам с повече търсене може да се свали от цената. Ако е опция с 2 прекачвания.

https://www.skyscanner.net/transport/flights/sof/nyca/221226/230102/?adults=1&adultsv2=1&cabinclass=economy&children=0&childrenv2=&destinationentityid=27537542&inboundaltsenabled=false&infants=0&outboundaltsenabled=false&preferdirects=false&ref=home&rtn=1

Връзка към мнение

Бях намерила в последния момент супер евтини билети с полските авиолини до Маями и Чикаго. Направо от техния сайт ги купих.

Връзка към мнение

Да, тези гледам и аз. Иска ми се на Нова година да съм в Ню Йорк, въпреки че бих предпочел да е лято, ама сигурно е романтично и през зимата... :) 

 

Намерих готини полети на Aer Lingus бизнес класа по 1200 евро от Рим точно за коледните празници, но има само 1 място на единия полет... 

 

Иначе австрийците ми се струват най-смислени от София, ако ще летим икономична. 

 

Продължавам да дебна, има готини от Мадрид с Бритиш без пари, от София е кошмар.. 

Връзка към мнение

По това време лято ще е единствено във Флорида и Южна Калифорния.

 

Ню Йорк със сигурност винаги  си заслужава ,но няма да е изненада,  ако е дъждовен , ветровит и мразовит.Дано да има сняг за повече коледен дух.

Коледната елха на Таймс Скуеър, ледената пързалка в Рокфелер център , Брайънт парк с пързалката и коледните магазинчета , украсата на Мейси"с ..., макар че си е мол като мол ,не знам какво толкова се прехласват по него.

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте,

може ли пътуващите по тази дестинация да помогнат.

 

Трябват ми 3 билета /2 + дете на 6 год/ за 23.12 - 06.01.   + -  някой ден.

 

София - Вашингтон

 

С кои компании е най изгодно?

Връзка към мнение
преди 1 час, Mistela каза:

С кои компании е най изгодно?

Едва ли може да се говори за изгодно по Коледа ...

https://www.kiwi.com/en/search/results/sofia-bulgaria/washington-district-of-columbia-united-states/2022-12-23_flex3/2023-01-06_flex3?sortBy=price&sortAggregateBy=price

Връзка към мнение
преди 2 часа, Mistela каза:

Здравейте,

може ли пътуващите по тази дестинация да помогнат.

 

Трябват ми 3 билета /2 + дете на 6 год/ за 23.12 - 06.01.   + -  някой ден.

 

София - Вашингтон

 

С кои компании е най изгодно?

С Туркиш от София - 1450 лева за тези дати + багаж 

С Бритиш от София- 1250 лева за тези дати + багаж 

всички останали - Луфтханза, КЛМ, Еър Франс и тн са с по високи цени от тези горните Аз ги смятам за доста добри , за тези дати и маршрут 

Кацането е на Dulles International 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Само една вметка извън самолетните билети - цените на хотелите по това време ще са космически, та си заслужава да се провери.

Връзка към мнение
преди 8 часа, lyubo21 каза:

Само една вметка извън самолетните билети - цените на хотелите по това време ще са космически, та си заслужава да се провери.

За приятели е, отиват на гости.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.