Прескочи до съдържание

сБирка на по бирка - 30.08.2022


Polina

Препоръчани мнения

И аз ще дойда 🙂

П.П. И сега виждам, че вече съм записана, при това под любимия ми номер 😎

Връзка към мнение

Резервацията е потвърдена. 

В зависимост от времето ще бъдат подсигурени места вън или вътре.

Сметките ще се водят на маса! 

Хайде, до скоро! 🙂

  • Харесвам 5
  • Благодаря 6
Връзка към мнение
преди 35 минути , Polina каза:

Резервацията е потвърдена. 

В зависимост от времето ще бъдат подсигурени места вън или вътре.

Сметките ще се водят на маса! 

Хайде, до скоро! 🙂

Изпратил съм няколко патрула утре да летят над града и да отстрелват облаците. Дано само не отстрелят нещо друго, че не са от най-точните ...

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 10
Връзка към мнение
преди 6 часа, Брани каза:

Изпратил съм няколко патрула утре да летят над града и да отстрелват облаците. Дано само не отстрелят нещо друго, че не са от най-точните ...

Дано да не стрелят от борда на Звездата на Смъртта, че да не стане някой сакатлък 😃

  • Смея се 2
Връзка към мнение

Хубава "френска" сбирка се получи. Запознахме се с @Роца - много мила и жизнерадостна; @stotan - увлекателно разказваща за посетените френски пещери; @tany -  с нея се "разходихме" до Грузия и  Германия. 

Благодаря на всички за споделената вечер.

Съжалявам, че не успях да се запозная с @Anna Kalinovska, но се надявам че и това ще стане на някоя следваща сбирка.

  • Харесвам 10
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , Миланка каза:

Хубава "френска" сбирка се получи. Запознахме се с @Роца - много мила и жизнерадостна; @stotan - увлекателно разказваща за посетените френски пещери; @tany -  с нея се "разходихме" до Грузия и  Германия. 

Благодаря на всички за споделената вечер.

Съжалявам, че не успях да се запозная с @Anna Kalinovska, но се надявам че и това ще стане на някоя следваща сбирка.

И аз останах доволна. И съжалявам, че не успяхме да си видим очите отблизо с всички присъстващи. Другия път на дълга маса или на коктейл 🙂 Естествено, надявам се да е по време, когато не съм on the road again 😎

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, Миланка каза:

Хубава "френска" сбирка се получи. Запознахме се с @Роца - много мила и жизнерадостна; @stotan - увлекателно разказваща за посетените френски пещери; @tany -  с нея се "разходихме" до Грузия и  Германия. 

Благодаря на всички за споделената вечер.

Съжалявам, че не успях да се запозная с @Anna Kalinovska, но се надявам че и това ще стане на някоя следваща сбирка.

Много съжалявам, че в последния момент се наложи да пропусна сБирката. 😞 Не по приятен повод.

 

Много се бях нахъсал да намеря нови вдъхновения за Франция от @Роца и @stotan

За Непал нямам нужда да се раздразвам допълнително, 😉 но се надявам в най-скоро време да се запозная с @Anna Kalinovska  🙂

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 19 часа, Брани каза:

Мисля, че се получи чудесна среща!

Брани, благодаря ти за етикетчетата с френски полъх и в чест на Роца! 
 

66D2A93C-893A-4457-8603-41A54E95EFBD.jpeg


 

На мен, както обикновено, времето за приказки не ми стигна… 

Скоро да се съберем пак! 

  • Харесвам 16
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 11 минути , Mary каза:

Брани, благодаря ти за етикетчетата с френски полъх и в чест на Роца! 
 

66D2A93C-893A-4457-8603-41A54E95EFBD.jpeg


 

На мен както обикновено времето за приказки не ми стигна… 

Скоро да се съберем пак! 

Тези ги направих за моите щурмоваци, но те бяха заети да охраняват небето и не успяха да дойдат 😞

  • Харесвам 3
  • Браво 3
  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 9 часа, Миланка каза:

Хубава "френска" сбирка се получи. Запознахме се с @Роца - много мила и жизнерадостна; @stotan - увлекателно разказваща за посетените френски пещери; @tany -  с нея се "разходихме" до Грузия и  Германия. 

Благодаря на всички за споделената вечер.

Съжалявам, че не успях да се запозная с @Anna Kalinovska, но се надявам че и това ще стане на някоя следваща сбирка.

Хареса ми срещата. Запознах се с много мили и приятни хора, които познавах само задочно от форума. Ще се радвам на нова среща.

 

преди 4 часа, master_of_germs каза:

Много съжалявам, че в последния момент се наложи да пропусна сБирката. 😞 Не по приятен повод.

 

Много се бях нахъсал да намеря нови вдъхновения за Франция от @Роца и @stotan

И аз съжалявам, че не можахме да се видим и да споделиш на живо впечатления от пътешествието из Алпите. Били сме близо- вие в Шамони, а ние по същото време- в Гренобъл. 😀

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Тия дето не успяхме да присъстваме малко съжаляваме за пропуснатите запознанства, но надявам се Роца, скоро пак да се появи на родна земя, а с другите ще имаме следващи (надявам се) скорошни срещи. 

Радвам се, че е била чудна сбирка! 🙂

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

И аз много се радвам на чудесната среща! Видях стари приятели и се запознах с много хубави хора, с които от години се четем тук! 🥰

Догодина, живот и здраве, пак 🙂 

 

Благодаря на @Брани за етикетите, на @Polina за организацията и на @Mary, която взе толкова присърце мрънкането ми 😍

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

И на мен котка ми мина път... Ама аз го подозирах (особено, при условие че котката е роднина)

 

Запазвам си правото за друг път 😉

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Чудесна сбирка,особено след като не съм била толкова време на живо сред магеланци!

Радвам се,че се запознах с @Роца,която е изключително позитивна,усмихната и енергична.Пренесохме се в Париж и обсъдихме готварски рецепти и вкуснотии.

Благодаря на @stotan, @Bella A, @Bellaero и дамата,която седеше до нея,мисля че с ник @aloha8,на @Anna Kalinovska  @tany и @muchachote

Макар и за малко,успяхме да поговорим за  минали и предстоящи пътешествия.

Благодаря на @Брани за етикетчето и на @Mary,която е Снежанка по Коледа и добрата фея,готова да помогне винаги!

Благодаря на приятелите ми @Миланка, @peterpup и @mradulova,които са до мен не само на сбирка!

Дано да не пропускам някого и всъщност съм на мнение,че магеланските сбирки са изключително полезни и вдъхновяващи за мен!

До нови срещи!

 

  • Харесвам 13
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.