Прескочи до съдържание

Търся еднопосочен билет София - Катовице


Цвете

Препоръчани мнения

1. Еднопосочен билет от София до Катовице / Краков за периода 15.09 - 20.09.

2. Може да е с прекачване на различни билети. С нормалните АК излизат цени около 800-900лв.

3. Задължително трябва да има 2 чекирани куфара.

4. Най - евтино намирам  на 15.09 София - Корфу с Раян и Корфу - Катовице с Уиз за 263Е, ако си поиграя с флекс мога да го докарам зо 236-240Е

5. Имам всякакви карти.

Благодаря предварително на всички отзовали се!

 

Връзка към мнение
преди 5 минути , Цвете каза:

1. Еднопосочен билет от София до Катовице / Краков за периода 15.09 - 20.09.

2. Може да е с прекачване на различни билети. С нормалните АК излизат цени около 800-900лв.

3. Задължително трябва да има 2 чекирани куфара.

4. Най - евтино намирам  на 15.09 София - Корфу с Раян и Корфу - Катовице с Уиз за 263Е, ако си поиграя с флекс мога да го докарам зо 236-240Е

5. Имам всякакви карти.

Благодаря предварително на всички отзовали се!

 

Не те ли устройстват полетите на Уиз от Бургас? На 16.09 има такъв за 264лв с WDC, а евтин чекиран багаж може да се добави с обичайните врътки с флекс.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , iMari каза:

Не те ли устройстват полетите на Уиз от Бургас? На 16.09 има такъв за 264лв с WDC, а евтин чекиран багаж може да се добави с обичайните врътки с флекс.

Пътуването от София до Бургас с автобус или влак е дълго и неприятно. Ще пътува момиче с нежна физика и разнасяне на куфари до летището ще е сложно. 

Връзка към мнение

Влаковете хич не ми се сториха лоши в Полша, така че може да разширите периметъра и да се придвижи с наземен транспорт, ако това ще спести прекачване. 

Ако се търси вариант с прекачване, тези два куфара няма ли как да се метнат по куриер? 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 12 минути , Lindt каза:

Влаковете хич не ми се сториха лоши в Полша, така че може да разширите периметъра и да се придвижи с наземен транспорт, ако това ще спести прекачване. 

Ако се търси вариант с прекачване, тези два куфара няма ли как да се метнат по куриер? 

И аз се питах за куриер, но до сега не съм открила. Може би @Мирослав Василев ще знае?

Връзка към мнение
Мирослав Василев

Вариантите за багаж между Полша и България са: Български пощи, определено не ги препоръчвам, миналата година багажа дойде за 2 месеца и половина 😑

 

DHL: според мен, цените са страшно високи

 

Или проверете в някоя фейсбук група, като Българи в Краков, предполагам има и други градове, доста често хората пътуват с кола/бус и може да намерите нещо.

 

За полета до Катовице, аз определено бих гледал Краков (Вроцлав също е на два часа), има много повече възможности, а е само на час път от Катовице. Влаковете (голяма часто от тях) определено са доста по-добри и бързи от българските, цените варират според часа на заминаване. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.