Прескочи до съдържание

Билети за мач от Шампионската лига


Препоръчани мнения

Моля футболните фенове за малко помощ! 🙂

Искам да купя като подърък билети за мач от груповата фаза на Шампионската лига, по-конкретно Барселона - Байерн Мюнхен на 26.10.2022г. На сайта на  ФК Барселона пише, че са временно недостъпни. Интересува ме кога започва продажбата на билети за подобни мачове, колко време са достъпни за продажба, какви цени да очаквам? Бих дала макс по 150 евро, но искрено се надявам да са по-евтини (още повече, че аз не съм никакъв фен, ама знае ли човек, може пък да започна да харесвам футбол 😀). Освен това в кой сектор е добре да избера места, да не се окажем случайно при агитката на Байерн. 

Сори за тъпите въпроси, но нищо не разбирам от футбол, а от две години се каня да направя такъв подарък и все някакви спънки - първо Ковид, а миналата година късно се сетих, надявам се за тази да не съм закъсняла.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Отбелязвам да следя темата, защото и аз имам идея да направя подобен подарък. 
И ако Зани няма против че ползвам темата, искам само да разширя малко въпроса с молба за идеи за какъвто и да е мач на Байерн, за който бих могъл по-лесно да намеря билети.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Като цяло билетите за подобни мачове първо са в продажба за членове с клубни карти и след това пускат каквото остане за масова продажба. Цените за мачове на Барселона започват от 65 евро за билет, като това е за местата най-отгоре зад една от двете врати. Мисля, че 150 евро за билет са о.к. за сектори А и В, но няма да са от най-хубавите места. В тези 2 сектора които съм писал със сигурност няма да има агитка на Байерн.

Аз също ще взимам билети за два мача в Португалия - Бенфика - Ювентус и Порто - Атлетико Мадрид, като там цените започват от 50 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 22 минути , Фил каза:

Отбелязвам да следя темата, защото и аз имам идея да направя подобен подарък. 
И ако Зани няма против че ползвам темата, искам само да разширя малко въпроса с молба за идеи за какъвто и да е мач на Байерн, за който бих могъл по-лесно да намеря билети.

Нищо против 🙂

 

преди 21 минути , Йосиф Милчов каза:

Като цяло билетите за подобни мачове първо са в продажба за членове с клубни карти и след това пускат каквото остане за масова продажба. Цените за мачове на Барселона започват от 65 евро за билет, като това е за местата най-отгоре зад една от двете врати. Мисля, че 150 евро за билет са о.к. за сектори А и В, но няма да са от най-хубавите места. В тези 2 сектора които съм писал със сигурност няма да има агитка на Байерн.

Аз също ще взимам билети за два мача в Португалия - Бенфика - Ювентус и Порто - Атлетико Мадрид, като там цените започват от 50 евро.

Да, като четох малко ми стана ясно, че билети за такива мачове първо са достъпни за членове, въпроса ми е колко време преди мача ще пуснат проджаби за останалите, нали трябва да резервирам и самолетни билети,  хотел...

А тези места, които са като на ъгъл ок ли са?  

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 18 минути , Зани каза:

Нищо против 🙂

 

Да, като четох малко ми стана ясно, че билети за такива мачове първо са достъпни за членове, въпроса ми е колко време преди мача ще пуснат проджаби за останалите, нали трябва да резервирам и самолетни билети,  хотел...

А тези места, които са като на ъгъл ок ли са?  

Много зависи от клуба, но като цяло за не членове са достъпни седмица преди мача. Трябва си дебнене. Това е сериозен мач за който, не искам да те отчайвам, но вероятноста да бъде разпродаден само за членове е много голяма. Естествено ще пуснат някаква бройка свободни за гости, но вие не желате да сте в агитката на Байерн, разбираемо е. 

Аз лично не се кефя на местата в ъглите, но ако няма друга опция е по добре на ъглите, отколкото извън стадиона. 

Със сигурност ще има билети на черно и преди мача, но едва.ли ще ви се дават по 300, 400 или 500 евро за такъв. 

Имай предвиди също, че по ъглите са най-често срещаните сектори, които се отпускат за гостуващите агитки.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,

 

За подобен мач ще е много трудно да се намерят билети. В подобни случаи търсенето е голямо, а след като се продадат билетите за членове, билетите се предлагат и на фен-клубовете и там пак се разиграват на томбола между регистрираните пени (penya). А след фиаското от миналата година за мача с Айнтрахт, където много германци успяха да се сдобият с билети резервивани от членове и фен-клубове, от ръководството на клуба заявиха, че ще затегнат сериозно мерките за продаване на билети за подобни високопрофилни мачове, но не знам какви са точно приетите мерки. Аз съм член на българската пеня и мога да попитам за възможност да се вземат билети, но не искам да давам някакви празни надежди.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не че е невъзможно, но е сложно на такива мачове да намериш билети. Най-добре се обърни към фен клубовете на Барса или Байерн в БГ. Те имат някаква бройка билети, мисля, че имат и сезонни карти. Ако не ги използват членовете на  клуба, може да имаш късмет. Дори и да има свободни билети в деня на мача, не разчитай на това, защото нали се сещаш, че няма да си само ти за тях. И става една лудница, минавал съм го тоя път.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря ви, макар че малко ме отчаяхте...  Май ще се преориентирам към друго. За всички ли мачове от Шампионската лига е такава ситуацията със закупуването на билети? А за лига Европа? В смисъл - бих ли могла да купя билети за някой мач поне месец предварително? Или другия вариант е: купувам си едни билети за Барселона и както дойде.

преди 23 минути , kakadu каза:

 Дори и да има свободни билети в деня на мача, не разчитай на това, защото нали се сещаш, че няма да си само ти за тях. И става една лудница, минавал съм го тоя път.

Това дори не си го и помислям 😀

Връзка към мнение
преди 8 минути , Зани каза:

Благодаря ви, макар че малко ме отчаяхте...  Май ще се преориентирам към друго. За всички ли мачове от Шампионската лига е такава ситуацията със закупуването на билети? А за лига Европа? В смисъл - бих ли могла да купя билети за някой мач поне месец предварително? Или другия вариант е: купувам си едни билети за Барселона и както дойде.

Това дори не си го и помислям 😀

Има и посредници, които продават малко по-скъпи билети  https://www.footballticketnet.com/champions-league/fc-barcelona-vs-bayern-munich

или https://www.footballticketnet.com/champions-league/fc-barcelona-vs-bayern-munich

Но като гледам и доколкото имам наблюдение едва ли ще има цени под 130-150Е, дори и в официалния сайт на Барса.

Хич не се отчайвай, винаги има начин. Най-лесно и постижимо е да е свържеш с фенклуба на Барса в БГ.  Поне ще ти кажат какви са възможностите.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 26 минути , kakadu каза:

Не че е невъзможно, но е сложно на такива мачове да намериш билети. Най-добре се обърни към фен клубовете на Барса или Байерн в БГ. Те имат някаква бройка билети, мисля, че имат и сезонни карти. Ако не ги използват членовете на  клуба, може да имаш късмет. Дори и да има свободни билети в деня на мача, не разчитай на това, защото нали се сещаш, че няма да си само ти за тях. И става една лудница, минавал съм го тоя път.

Не за всеки мач е така. Пример, в момента може да си купиш билет от официалния сайт на Порто, за мача им с Атлетико Мадрид на 1 ноември, но за Бенфика - Ювентус се продават само за членове. 

Моя колега миналата година за шампионска лига си купи на място в деня на мача билет за Барселона-Динамо Киев. 

Все си мисля, че в деня на мача ще има някаква бройка билети на касите, но не е ясно до колко ще успеете да се доредите до тях.

Както е писал @kakaduнай-добре се свържете с фен клуба на Барселона тук и те ще ви обяснят най-добре.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Разбира се, че е постижимо да се гледа ШЛ. Просто на дерби мачовете е трудно. Разбира се, че като гостува по-слаб отбор вероятността за билет е почти 100%. Барса с Пилзен имаха 77 000 зрители, демек билети колкото искаш, ама с Байерн ще си е тегаво...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.