Прескочи до съдържание

Откриване на Изложба клуб Photoworld


MayaS

Препоръчани мнения

Здравейте Магеланци,

 

Бих искала да ви поканя на откриването на изложбата "Огледала" на клуб "Photoworld" в който аз и Иво членуваме. В изложбата участват 10 автора 2-ма от който сме аз и Иво.

Откриването е на 5 октомври сряда от 19:00ч. в галерия nOva Art Space, София, ул. Съборна 3. Ако не успеете да дойдете на откриването можете да разгледате изложбата от 5-19 октомври (работно време на галерията от понеделник до събота от 11:00 до 19:00ч). В някои от вечерите ще има срещи с авторите, за които ще пускам инфо в темата.  Ако ви е харесал някой кадър можете да си поръчате принт. Аз и Иво ще представим и 2 фото книги - едната е "Метаморфози", с която серия участваме на тази изложба, а другата "Безкрайност" - серията с която участвахме на миналогодишната изложба. Книгите могат също да бъдат закупени. Много ще се радвам ако се видим с някои от вас на по чаша вино в сряда.

Ето и линк към събитието:

https://www.facebook.com/events/2395306523952225

И малко анонси за сериите и фотографите:

https://www.facebook.com/photoworld.bg

 

 

_DSC4864.jpg.85e636ee6f63d628e652feaa68a6cb3f.jpg

  • Харесвам 13
  • Браво 6
Връзка към мнение

@MayaS, със сигурност ще посетим изложбата, и много се надявам да се засечем в някой от следващите вечери (без утре). 

 

Поздрави!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Благодаря на тези, които дойдоха вчера. Беше страхотно. 

 

В сряда на 12.10 ще бъде деня за среща с авторите. Ще бъдем в галерията от ранния следобед. Ще ви очаквам.

 

Изложбата е до 19.10 , а галерията работи от 11-19 от понеделник до петък и от 11-15 в събота.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Утре Сряда 12.10 от 18:00 ще има среща с авторите в изложбата. Ще се радвам да се видим.

 

галерия nOva Art Space, София, ул. Съборна 3

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.