Прескочи до съдържание

Автобус Истанбул - Бургас или Варна


Препоръчани мнения

Здрасти, 

 

 

 

Кацам в около 0600 сутринта в Истанбул на 21 Декември и искам да се предвижа възможно най бързо до границата с Малко Търново. До колкото разбирам имам два избора 

 

- Такси (вече е пробвано струваше ми около Е270 и шофьора понеже на знаеше грам английски ме заведе до полвината път до Севлиево преди да го накарам да обърне) 

- Автобус който отива до Бургас или Варна и предполагам че минава през границата на Малко Търново. 

 

Някой да знае от къде тръгват автобусите, кои фирми ходят (видях някакви стари разписания на Метро и Нишикли) и колко отнема до границата. Също така какъв е маршрута дали минават през Малко Търново?

 

Всяка информация ще ми е от полза. Благодаря ви много. 

 

ПП

Полет не е опция защото между моя и този за София или Варна има много малко време и тази година вече изтървах един такъв. 

 

 

Връзка към мнение
преди 36 минути , fxtrader каза:

Някой да знае от къде тръгват автобусите, кои фирми ходят (видях някакви стари разписания на Метро и Нишикли) и колко отнема до границата. Също така какъв е маршрута дали минават през Малко Търново?

Мога да ти отговоря на част от въпроса  - със сигурност и двете фирми Метро и Нишикли за Варна и Бургас минават през Малко Търново, дори ако има опашка на границата се пререждат и отиват директно на бариерата. Лично видяно от мен на осми октомври .

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 7 минути , nino каза:

Мога да ти отговоря на част от въпроса  - със сигурност и двете фирми Метро и Нишикли за Варна и Бургас минават през Малко Търново, дори ако има опашка на границата се пререждат и отиват директно на бариерата. Лично видяно от мен на осми октомври .

Благодаря, аз границата ще я мина пеш така че това в случая не ме бърка. Предния път ми отне 15 минути и отвратително държание на митничарите там. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 минути , iaia_mama каза:

Арда Тур също пътуват от Варна и Бургас за Истанбул.

 

Да те са една от опциите. Проблема е че тръгват от гарата а не знам дали ще мога да стигна до 0830 там от. IST.

 

image.png.aca09b5618221e47ba52d2848b89eaec.png

 

Връзка към мнение
На 22.10.2022 г. в 12:21, fxtrader каза:

вече е пробвано струваше ми около Е270

Компромистният вариант е  място в трансферна кола. Струва  50 евро от Новото летище до Бургас. Има няколко групи в Телеграм, в които се търсят и предлагат места. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 22.10.2022 г. в 15:42, fxtrader каза:

Проблема е че тръгват от гарата а не знам дали ще мога да стигна до 0830 там от. IST.

Около 30-40 минути се пътува от Новото летище до автогарата с шатъл-автобусите нс фирма Havaist. Честота на движение: на 40 минути.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 28.10.2022 г. в 16:22, epetkov каза:

Компромистният вариант е  място в трансферна кола. Струва  50 евро от Новото летище до Бургас. Има няколко групи в Телеграм, в които се търсят и предлагат места. 

Може ли да споделиш такава група, аз дефакто нямам никакъв багаж и това ще ми е идеално ако ме свалят на Малко търново. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.