Прескочи до съдържание

Нова съм тук


Препоръчани мнения

I write in English, because I wouldn't mind a foreign person/company. I'm  not a spring chicken, but I'm healthy, in a very good shape and I w ant to continue to enjoy seeng the world and being outthere... I don't know which forum would be the best to publish my message, but I hope to be lucky (as Ialways am...) and to have a positive response. If anyone knows a better place where to put my request, please, advise me.

Връзка към мнение

Нова съм тук. Търся мъж/жена/компания с които да пътувам за около месец и половина през януари и февруари 23-та, за да избягна студеното време в България и да открия прелестите на нови за мен места. Ориентирам се към Колумбия, но съм отворена за промени.

Връзка към мнение
преди 1 час, Rosa Ensign каза:

I write in English, because I wouldn't mind a foreign person/company. I'm  not a spring chicken, but I'm healthy, in a very good shape and I w ant to continue to enjoy seeng the world and being outthere... I don't know which forum would be the best to publish my message, but I hope to be lucky (as Ialways am...) and to have a positive response. If anyone knows a better place where to put my request, please, advise me.

Добре дошла, Роза!

Има специален раздел, в който се обявява търсенето на другарче като се обявяват и изискванията към него или по скоро очакванията ви.

Във форума е задължително писането на български език и няма никаква причина да пускате няколко теми по един и същи въпрос. 

За да имате по-голям шанс за успех е добре да се представите и посочите интересите си, а най-добре е да дойдете на някои от организираните сбирки и лично да се запознаете с хората.  

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много благодаря, mililia, 

Четох за ваше пътуване във Виетнам и то ме насочи тук. 

Аз не съм веща по общуването в социалните мрежи, защото досега не ми се беше налагало да ги ползувам. 

Попътувала съм с мъжа ми, който вече не е сред живите. 

Би ли ме насочила към раздела за намиране на другарче? 

Организирана сбирка? 

Още веднаж благодаря за отзива.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 18 минути , Rosa Ensign каза:

Много благодаря, mililia, 

Четох за ваше пътуване във Виетнам и то ме насочи тук. 

Аз не съм веща по общуването в социалните мрежи, защото досега не ми се беше налагало да ги ползувам. 

Попътувала съм с мъжа ми, който вече не е сред живите. 

Би ли ме насочила към раздела за намиране на другарче? 

Организирана сбирка? 

Още веднаж благодаря за отзива.

И аз благодаря и съм сигурна, че тук ще намерите съмишленици.

Разделът е "Търся спътник за пътешестие" https://magelanci.com/forums/forum/48-търся-спътник-за-пътешествие/

Тук са инструкциите за пусканне на обява 

Виждам, че за да можете да пуснете обява са ви необходими поне 10 мнения по други теми. Прегледайте другите обяви и може да се окаже, че вече някой търси точно вас. През това време се вклювайте по други теми и 10-те мнения ще се наберат бързо.

Обявите за сбирки се пускат периодично и ако не още този месец, ще можете да се включите в Коледната сбирка. Не зная, дали сте от София, но често се правят сбирки и във Варна и Плодив, така че следете сайта и ще я видите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 14 минути , mililia каза:

И аз благодаря и съм сигурна, че тук ще намерите съмишленици.

Разделът е "Търся спътник за пътешестие" https://magelanci.com/forums/forum/48-търся-спътник-за-пътешествие/

Тук са инструкциите за пусканне на обява 

Виждам, че за да можете да пуснете обява са ви необходими поне 10 мнения по други теми. Прегледайте другите обяви и може да се окаже, че вече някой търси точно вас. През това време се вклювайте по други теми и 10-те мнения ще се наберат бързо.

Обявите за сбирки се пускат периодично и ако не още този месец, ще можете да се включите в Коледната сбирка. Не зная, дали сте от София, но често се правят сбирки и във Варна и Плодив, така че следете сайта и ще я видите.

Благодарности, mililia!

Бог да те благослови с пътешествия, компания и преживявания по твой вкус!

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, Rosa Ensign каза:

I write in English, because I wouldn't mind a foreign person/company. I'm  not a spring chicken, but I'm healthy, in a very good shape and I w ant to continue to enjoy seeng the world and being outthere... I don't know which forum would be the best to publish my message, but I hope to be lucky (as Ialways am...) and to have a positive response. If anyone knows a better place where to put my request, please, advise me.

Писането на български е задължително, както каза и mililia.

Пускате тема в раздел за представяне, редно е и да се представите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Mary каза:

Писането на български е задължително, както каза и mililia.

Пускате тема в раздел за представяне, редно е и да се представите.

Благодаря, Mary! 

Набирам бройки публикации, за да мога да пусна тема...

Късмет в твоите начинания!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.