Прескочи до съдържание

Детска количка


Ангел Колев

Препоръчани мнения

Здравейте! Ще пътувам със сина си, който ще е на 2 години и 2 месеца по време на полета и има нужда все още от количка. Та въпроса ми е след като е навършил 2 години и не се води бебе трябва ли да се плаща за количката като регистриран багаж. Количката не е тип бъги. 

Забравих да добавя, че ще летя с Ryanair. 

Връзка към мнение

Моят опит е от преди няколко години - не са правили проблем за детето, че сме с чантите и с количка, въпреки че е над 2г.

Не знам вашата какъв модел е. Нашата за път беше Pockit+, ултра сгъваема, с нас в кабината винаги пътуваше и след 2г също не са ме таксували за нея.

Връзка към мнение

Здравейте, подобно на @Coo и ние сме пътували с компактна количка (тип чадър) след навършване на 2 години. Всъщност първото пътуване на второто ни дете бе след като каката бе на 2 (2 години и 1 месец) и бяхме с две колички. Никога не са искали да чекираме. 

Връзка към мнение
преди 23 минути , DryGuy каза:

Здравейте, подобно на @Coo и ние сме пътували с компактна количка (тип чадър) след навършване на 2 години. Всъщност първото пътуване на второто ни дете бе след като каката бе на 2 (2 години и 1 месец) и бяхме с две колички. Никога не са искали да чекираме. 

Количката в салона ли я вземате? 

 

Връзка към мнение

Тази количка няма да разрешат да се вземе в кабината, прекалено голяма е за багажника. Количките, които е разрешено да се вземат в кабината , обикновенно са обозначени от самият производител. Може да я вземет до изхода за самолета и после като кацнете ви я връщат. 

Мисля, че до 3 годишна възраст имат право на безплатна количка, но всяка авиокомпания може да има различни правила. Най- добре е да питате самата авиокомпания.

Връзка към мнение
преди 21 минути , Ангел Колев каза:

Количката в салона ли я вземате? 

 

Не. Оставя се преди влизане в самолета (ръкав или преди качване).

Извинявам се, @Velyana вече ви е отговорила.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.